Въпрос

• vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Здравейте, имаме проблем ето какъв е една приятелка си на прави акаунт и сметка при вас аз и го казах. Момичето си е преминала теста и си е изпратила личната карта както и се е регистрирала в Fulltilt poker, направила си е всичко по сметката. Обаче си е забравила псевдонима и паролата и след няколко неуспешни опита да влезне се сеща как и е псевдонима и отива на забравена парола от там и искат алтернативния емаил и тя го посочва и ето какво се случва. Изписва Вашата сметка беше деактивирана. Писахме и на супорт, но от там така и не ни отговориха. Може ли вие да ми кажете какъв е проблема и защо е така. Моля
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vvalchanov,

Имай предвид, че понякога отнема до 48 часа, преди отделът ни за обслужване на клиенти успее да отговори на запитванията, а през уикенда може да отнеме и малко повече.

Затова бих препоръчала на твоята приятелка да изчака още малко, докато получи отговор.

Но ако ти ни кажеш потребителското й име при нас, ние все пак можем да проверим какво се случва.

Поздрави,

Надя
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Потребителското и име е Naneva80 ако може да проверите ще съм ви много благодарен.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Най-добре е твоята приятелка директно да напише съобщение на отдела за обслужване на клиенти, ако още не е получила отговор. Те ще могат да й дата повече информация относно защо сметката е била декативирана.

За съжаление български език не е поддържан, затоа трябва да им пише на английски език.

Поздрави,

Надя