Колко време отделяте за онлине покер??

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      И така въпроса ми е следния колко време отделяте за покер??Аз от няколко дена играя долу горе по 12 часа като наркоман съм ставам само да обядвам и вечерям :facepalm: :facepalm: :facepalm: Почва да ме цепи главата от това висене пред компа мислене анализи и т.н колко е нормално да се играе на ден???Маи прекалявам и трябва да си дам почивка?
  • 9 отговора
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Определено да :) Мисля, че повече от 6 часа игра няма как да е + ЕВ. Освен игра трябва време да отделиш и за анализи, учене, малко фитнес... Попрочети някои статии за това ;)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Общо взето е индивидуално. Ако играя кеш обикновено правя няколко сесии от по час час и нещо дневно. За турнирите вече е друга история, като там или играя доста часове или направо си давам почивен ден.

Поздрави,
      achko
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Лично аз отделям почти цялото си свободно време. :facepalm: :D Жената не гледа с добро око , но съм и обещал ,че до няколко години сметката ще е седмцифрена :D .
      Чета ( на последък само статии за общо като покера , понеже обучителните съм ги прочел )
      Анализ - като цяло си анализирам играта , иначе дадена ръка ако се чудя дали е изиграна правилно или грешно си я отделям за след играта.
      Играя по 4-5 часа поне на ден :facepalm: :D Когато ми се съберат 2-3 подред почивни удрям и по 10 часа на ден :D .
      Преди си смятах ако средно печеля дори по 0,2 $ от изигран турнир , и успявам да изигравам 100 на ден това са 20 $ профит ( до тогава играех едва 20-30 турнира на ден ) Започнах да меля по 100 турнира и като цяло съм БЕ или съвсем дребен профит. Обеснявам си го ,че много бройната загуба на флипове + съкове +кулъри е виновно за всичко това , а всичко това се случва , понеже на ниските лимити ПЛАЩАТ ПРЕКАЛЕНО МНОГО.

Релаксирам със спорт цялото това напрежение !
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Да и аз задължително си ходя на фитне вече 12 години!!Днеска мисля да си дам почивка снощи играх един турнир от 2.20 !!1744 човека 7:20 минути игра разката ми се фамилията но свърших 4 !!!315$$$ струва си безсънието на моменти имах шанс да свърша и 3 и да взема към 450$$ но уви последната ръка се стаквам със АА опонента плаща отваря 77 и му връзва сет!! Карай да върви и на това съм доволен между другото първото място беше около 850$ голяма игра падна и доста неща научих по време на турнирната игра!! :D
    • unnameble
      unnameble
      Бронз
      Така зададен въпроса е много относителен дали кеш дали турнири...
      Аз например играя кеш по 2 сесии на ден за по около 2 часа :) много обичам турнири , но толкова дълго време не ме свърта на едно място :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей adrianbg,

unnameble отбеляза много добре!
      Трябва първо да уточниш какво играеш или какво планираш да играеш.

Моят съвет е да не се хвърляш от начало в дълги сесии, ако си на кеш маси. Примерно 3 такива по час и половина до два, или пък четири от по час и половина, с достатъчни почивки като си отделяш и време за анализ на играта.

Добре е още от началото да свикнеш с това - честно, лично аз не познавам успешен играч, който да не го прави и да не си отделя време за това.

Ако играеш турнири - също можеш да контролираш до някъде тяхната продължителност, като си подбираш какви турнири и кога записваш. Например да не записваш, след като си играл вече 2 часа някой.

Ако правиш по 12 часови сесии без прекъсване - не знам, но аз лично скоро бих рухнал. :)

Поздрави,
      Александър
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Админе абсолютно си прав аз се хвърлих към покера като гладен наркоман за дрога :facepalm: :facepalm: :facepalm: Вчера я започнах още от сутринта сит го турнири,Мтт турнири,Хедсъп,кеш и какво ли не наистина за деня записах добър профит като основно мтт които играех влизах във парите!!Вечерта играх двата български от 22цента и фриизаута от 2.20 на тоя от 22 цента съм във балона а на фриизаута завърших 6!!!После наново като гладен наркоман за дрогата си се хвърлих на турнира от 2.20 на които свърших 4 и взех 315$!!Сутринта към 7 часа си легнах като пребит и незнам къде се намирам :facepalm: :facepalm: Прав си че такова пристрастяване не е на добре затова след като станах преди малко изпих един грам витамин ц!!за тази вечер мисля само да почета малко материали да послушам малко музика и евентуално да поиграя българския от 22 цента малко по easy че главата ще ми гръмне!! :D
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Моето мнение е: след като вече имаш прилична банка за микро нивата, избери един формат и пробвай да се развиваш в него. Примерно кеш, като отвреме навреме ако искаш записвай някое МТТ с нисък вход. Фрийролите от един момент нататък стават загуба навреме, имам предвид примерно 2000 човека за 100 долара.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Съгласен съм напълно с VaskataBuci!

След като имаш резултати и изглежда вече си изградил някаква банка, започни да спазваш нейното управление и играй на турнири от близко ниво.

И според мен от един момент нататък - определени нива ти "изяждат" времето, в което всъщност можеш да си почиваш и развиваш, за да имаш още по-добри резултати в другото, през което играеш турнири с по-висок вход например.

Разбира се - с увеличаването на входа се променят и противниците, но като цяло - според мен поне до $11 не са толкова различни. :)

Поздрави,
      Александър