проблем със Skrill, моля помогнете

• devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Здравейте, имам регистрация в Skrill, до сега не ми се беше налагало да я използвам, но наскоро един приятел ми изпрати пари в Skrill и сега не мога да ги изтегля.Издадоха ми Skrill карта и уж всичко си е наред, картата е активирана, но като отида до банкомата ми изписва, че картата е отхвърлена.Пробвах на доста банкомати и никъде не става.Написах около 6 съобщения до Skrill и изобщо не ми отговарят.Незнам какъв е проблема, но искам да си изтегля парите.Нали уж като имам Skrill карта мога направо да тегля от нея без да се налага да верифицирам дебитни карти или банкови акаунти.Моля ако някой е наясно какъв може да е проблема да ми помогне, че тези кавалюги от Skrill не ме отразяват изобщо.
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей devasaoBG,

Съжалявам да науча за проблема ти.

На първо място - за съжаление можем само да гадаем какъв може да е проблемът, тъй като нямаме достъп до системата на Skrill и няма как да проверим какъв е той (а дори някой да имаше такъв - нямаше да има право да ти отговори тук).

Виждам, че вече си им писал - кога го направи? Имай предвид, че един имейл е достатъчен - колкото повече пишеш, толкова повече "тикети" отваряш и това води до допълнително забавяне на отговора.

Кога им писа и на кой имейл?
      За съжаление отговора по имейл не е един от най-бързите, като при мен лично е било най-често между 2 и 4 дни.

За сметка на това - ако им се обадиш по телефон всичко става за минути и можеш да си разрешиш проблема и получиш информацията доста бързо. Два пъти съм ползвал тази възможност за връзка и определено я предпочитам. Можеш да видиш как от тук:

https://help.skrill.com/pkb_sc_ContactUs?l=en_GB

Поздрави,
      Александър