Проблем

• 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Stunt4Life,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

Свържи се с отдела за обслужване на клиенти на PokerStars, като те ще ти съдействат да изтеглиш клиента за игра с истински пари. Можеш да им пишеш на български език на следния имейл:

support@pokerstars.com

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      achko
    • nsavov
      nsavov
      Бронз
      Изглежда че статуса ми не позволява да редактирам/отговоря на предходния си пост, затова правя нов, като абсолютен нууб.
      Трябва да имаш впредвид, че свалянето на покерстарс от линка, предоставен в предния ми пост, няма да бъде свързан с ПокерСтратеджи, ако не въведеш следния маркетинг код при регистрация: strategy-bg
      За да получиш невероятния бонус, достигащ $600, получавани под формата на рейкбек, въведи STARS600 при депозит.
      Дано съм помогнал, ако не - здраве да е.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей nsavov,

Той иска просто да си свали клиента на залата (предполагам за игра с истински пари), което не е възможно ако страницата им е филтрирана от Интернет доставчика.

В предната ти публикация му беше дал линк към .net страницата, която е само за игра с виртуални пари и затова я махнах. :)

Също така в момента PokerStars не приемат нови регистрации от България.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Еи Редактирано държава живеем еииииии!!Да не вземат да ми блокират акаунта заради закона за хазарта???Аз съм стар потребител от 2-3 години съм регнат ама знаеш ли какво ще измислят нашти Редактирано депутати!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей adrianbg,

Имай предвид, че това положение е от може би вече половин година. Също така за никой не е тайна и залата го заявява открито, че желае да присъства на нашия пазар и съответно (както се вижда на страницата на Държавната комисия по хазарта), тя кандидатства за лиценз.

Така че няма никакви причини да се притесняваш от това към момента, а в същото време такива коментари по-скоро създават безпокойство и в други играчи и при цялата тази обстановка - такова определено ни е излишно. :f_thumbsup: :fdrink

Поздрави,
      Александър