AJ vs99

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам един въпрос имам А :club: J :club: Правя реиз на малките лимити около 12 цента флопа отваря 7 :club: 7 :spade: и 4 :club: правя реиз на около 50цента играя голям стак опонента реизва на около 1.20 аз влизам със целия стак опонента отваря 9 :diamond: 9 :spade: А на флопа се отварят някакви малки карти естествено без спатия!!!Та мисълта ми е във тази ситуация колко процента шанс имам да го бия не ползвам никакви програми затова е този въпрос Мисля че ситуацията е добра за стакване като целта ми е да му прибера стака естествено!!
  • 5 отговора
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      48,7% имаш
    • praskachev
      praskachev
      Сребро
      12 centa na pota i reiz 50 centa neshto ne mi se varzva
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      48,69 . Ситуацията не е толкова добра за стакване . Д/г сте коин флип ако си сигурен ,че няма 7 или чифт по-малък от J .
      Срещу QQ +сте 60/40 за него
      Срещу всяка 7 75/25 за него
      Срещу сет 4 си drawing dead :D

За да се стакнеш тук просто той трябва да е голяма риба, все пак има ре-рейз :)
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Реиза го правя префлоп 12 цента за извличане на максимална стоиност!!след като опонента ми плаща пота става 24 цента тогава правя реиз на 50 цента Гледал съм няколко серии на High stakes покер и съм забелязал подобни отигравания имат ли добри шансове влизат със всичко!!Няма да му правя малки реизове и да си чакам флъша във този случаи мисля че играе късмета въпреки че опонента си е фаворит във ръката аз играех със дълбок стак а тои имаше към 140 големи блинда!!
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Харесват ми коментарите на Апостолов малко прибързани реизове без да обмисля ситуацията!!Друго си е да играя така ако имам фул нътс на флопа! :D