За статуса в pokerstrategy.com

• frozenSK
      frozenSK
      Бронз
      Потърсих из форума, но не намерих тема, която да отговори на въпроса ми,който е:
      По какъв начин се подобрява статуса, за да се получи достъп до следващо ниво статии. Имам предвид бронз, сребро и т.н. За теста ми е ясно, говоря за следващите нива.
      Благодаря и ме извенете, ако има такава тема, но все пак даите линк :)
  • 4 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Начало ==> Система за възнаграждения

http://bg.pokerstrategy.com/status/
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето какво пише в нашата Система за възнграждения:

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти
      Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици.
      Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.

Поздрави,
      Надя
    • frozenSK
      frozenSK
      Бронз
      Здравей, схванах го, обаче имам още едно въпросче :)
      Ако играя и в друг сайт, в който не са парите, които получих от Вас, то мога ли и от там да трупам точки. Ако, да, то сигурно трябва да впиша потребителското си име в "Настройки на профила" за конкретния сайт. Така ли е или бъркам?
      П.П. За покерстарс става въпрос.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей frozenSK,

За съжаление не можеш просто да въведеш потребителското си име и да си тракнат. Трябвало е да депозираш с нашия бонус код, което се прави при отваряне на сметката и няма начин сега да се тракнеш, ако не си го направил.

Избери си друга зала от изброените тук.

Поздрави,
      Деси