Покерстратежи Точки

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите отскоро съм регистриран във покерстратежи и въпроса ми е как да дигна статуса си??Знам че единия начин е със закупуване на покерстратежи точки а другия??Даите някакви линкове или нещо такова!!
  • 13 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, adrianbg

Други вариант за събиране на StrategyPoints и повишаване на статуса си е, като преминеш нашия тест и се възползваш от предложението Вземи $20 безплатни пари за покер в PKR като веднага след получаването им автоматично ще получиш статус бронз.

Или да си създадеш сметка, като следваш указанията от линка в някоя от Партньорски покер зали и депозираш собствени средства, като се възползваш от добрите Бонуси за първи депозит, които предлагаме в тях.

Поздрави,

Иван
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Aми то хубаво ама аз във ПКР не играя!Ще разгледам предложенията!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей adrianbg,

Vankata112 ти е отговорил какви са ти възможностите, ако сметката ти не е тракната - това са:

а) да си закупиш пакет от точки, който ще ти осигури статуса: http://bg.pokerstrategy.com/buy-points/

б) да си създадеш тракната сметка - както ти е написал, ако нямаш сметка в PKR - можеш да се възползваш от предложението ни за безплатни пари за покер, като си създадеш такава и така ще можеш да поиграеш без да се налага да депозираш. http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/24/

в) от няколко дни има и още една опция - чрез Покани приятел. Получаваш StrategyPoints бонус, ако трима от твоите приятели се присъединят към PokerStrategy.com чрез твоя линк за покана и използват някое от предложенията ни за безплатни пари за покер или бонус за първи депозит. Тогава ти ще получиш 100 StrategyPoints, които ти дават поне един месец със статус Сребро. Линкът ти за Покани приятел можеш да видиш тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/
      Повече за програмата ще научиш от тук: http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/guide/

Поздрави,
      Александър
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      И ТАКА ЖИВА МОШЕНГИЯ СИ Е ТОЗИ ПКР ИЗТЕГЛИХ СИ СОФТУЕРА НА ИГРАТА!!СЛЕДВАМ СТЪПКИТЕ КАКТО Е ОПИСАНО НО КАТО ДАМ НА КЕШЕР ТО МИ СЕ ОТВАРЯ СТРАНИЦА ВЪВ КОЯТО ДА ИЗБЕРА МЕТОДА НА ПЛАЩАНЕ И СЪС КАКВА КАРТА ИСКАМ ДА ПЛАТЯ!!КЪДЕ МУ Е БЕЗПЛАТНАТА РЕГИСТРАЦИЯ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА???
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Със сигурност не си длъжен да депозираш, като просто можеш да пропуснеш тази стъпка. Избери My account от падащото меню, за да попълниш личните си данни.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Да намерих го къде е след като задеиствах инсталацията ми изписа надпис да изчакам малко да бъда одобрен!!След това ми изписа съобщение че съм одобрен!!Сега предполагам ще ми се дигне статуса със едно ниво нагоре и ще мога да чета стратегиите за съответното ниво?? :nh :nh :nh :nh
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Щом ти е изписало, че си одобрен значи всичко е наред и трансфера на безплатните ти покер пари ще стартира скоро. :)

Отнема до 72 часа преди да получиш безплатните си пари за покер, а и новият статус при нас. Ако е нужно някакво допълнително съдействие от твоя страна или има някакъв проблем ние ще се свържем с теб.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Да мерси!!Наистина превода е стартиран!Не ми е за 10$ които ще ми преведат те не ме интересуват аз си вадя достатъчно от покер но искам повече да прочета за статиите за следващото ниво защото още правя основни грешки във покера а също и незнам какви залози да правя във покера и още много основни неща!!
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      И така чакам да ми се дигне статуса във покерстратежи и към момента нищо?? :fuuu:Нито пък имам преведени пари към ПКР??Та колко време каахте че е изчаква??? :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      направи няколко ръце за да събереш рейк за поне 1 точка и ще ти се вдигне нивото до 2-3 дена макс защото точките идват със малко закъснение тук
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Обикновено е до 72 часа, но явно в твоя случай е станало доста по-бързо, тъй като вече си бронз. :)

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Да виждам че вече ми се е сменил статуса!!Да се спускаме към секциите тогава!! :nh :nh :nh :nh :nh :nh
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей adrianbg,

Имай предвид, също така, че събраните от игра StrategyPoints не се обновяват в реално време. Това става след като получим необходимата информация от покер залата, а обикновено това се случва до около 48 часа по-късно (ако всичко е наред).

Тоест - ако днес си играл с истински пари в тракната сметка - то най-вероятно точките за днешния ден ще се появят в събота например.

Поздрави,
      Александър