5$ или 50 $

• Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      значи отворих да проверя сметката ми в pokerstars която я направих точно както вие искахте... и там гледам, че имам 5$ които нз от каде съм ги получил.От както се регистрирах там след като преминах теста не съм играл, може ли да сте обаркали превеждането и да сте ми пратили само 5$ и ако е така моля да бъде оправено... или просто тези 5$ са някакви необясними
  • 7 отговора
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      А кога си се регистрирал в Pokerstars и откога не си влизал там ?

Имаше преди доста време някаква инициатива и самите Pokerstars преведоха в доста сметки в които нямаше депозити по $5 (включително и на мен).
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      promofunds purchase пише като дам на хисторито ... ами регистрирах се след като преминах теста и трябваше да си направя ак в pokerstars
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Тези $5 със сигурност не са от нас. Началният капитал от нас е $50, освен това статусът ти се променя на Бронз, щом получиш парите.

Ако началният капитал се бави, те моля да пишеш на колегите от отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат колегите да те посъветват.

Поздрави,
      Надя
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      сега някаде минават 48 часа така, че ще изчакам за сега ... иначе друго ме интересусва, аз и още 1 мои приятел направихме всичко както трябва обаче при него са отказали трансфер в pokerstars ... и си мисля, че и при мене ще стане така
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Няма как да знаеш със сигурност дали ще получиш потвърждение (или отказ), надявам се да е първото :) . Това че на твой приятел е отказан начален капитал, не значи че непременно и ти ще получиш отказ.

Поздрави,
      yolov
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      неиискам да отварям нова тема за това ще питам тука. Значии обадихамисе от pokerstrategy и ми зададоха няколко въпроса.

и неоговорих на 1вия смисал тои беше
      с какво потребителско име сте се регистрирали в pokerstrategy
      аз казах GrandR7 понеже изключих в пъвия момент какво ми беше точно името ... а то е Grandii1 и докато проверя тя ми каза, че няма проблем ако не се сещам какво е точно ... на висчо друго отговориих вярно и се надявам да няма проблеми, че така си обърках ника ... да не си помислят, че прая някаква измама след като не си знам ника точно ... надявам се да няма проблеми
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Grandii1,

Ще те помоля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти. Надявам се всичко да е наред.

Поздрави,
      Деси