Не ползвайте Skrill !!!

• devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Тези от Skrill са пълни нещастници.Преди 2 седмици един пич ми изпрати 500 лв по Skrill и от тогава не мога да ги изтегля.Поискаха ми документи за самоличност преди около 2 седмици и след като им ги изпратих все още не мога да си изтегля парите.Звънях им 6 пъти и всеки път ми казват,че документите са при тях и че до 1-2 дни ще мога да си тегля парите.Днес пак се обадих и пак нищо.Направя съм бесен... На някой друг случвало ли му се е това?
  • 9 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей devasaoBG,

Съжалявам да разбера, че имаш проблеми със Skrill. Отдела им за обслужване на клиенти наистина не е от най-бързите, но обикновено веднъж преминал проверката на самоличността после всичко е точно и тегленето на пари е безпроблемно.

Моля те пиши ни на Помощ, за да видим какво може да направим, за да ти съдействаме.

Поздрави,
      achko
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Благодаря, писах ви.Дано да успеете да ми помогнете.
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Ясно е че при теб нещо не е в час. Как ще въртиш пари като не си верифицирал всичко ?
    • hess1985
      hess1985
      Бронз
      На Скрилл съпорта е много бавен и некопетентен, чак като пусна оплакване тогава ми обръщат внимание. Абе общо взето сигурно вафли "боровец" има по-добър съпорт.
      Така, че нема какво да ги бавиш. обаждай се и постоянно ги ръчкай.
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalinimal
      Ясно е че при теб нещо не е в час. Как ще въртиш пари като не си верифицирал всичко ?

За да ми изпрати някой пари по Skrill не се иска да съм верифициран.Чак когато ми изпрати парите тогава ми поискаха документите.
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от hess1985
      На Скрилл съпорта е много бавен и некопетентен, чак като пусна оплакване тогава ми обръщат внимание. Абе общо взето сигурно вафли "боровец" има по-добър съпорт.
      Така, че нема какво да ги бавиш. обаждай се и постоянно ги ръчкай.

Прав си, защото колкото и пъти да им се обадя служителите им всеки път ми казват, че всичко е наред и трябва да чакам, и като ги попитам защо се получава така..започват да мънкат и никой нищо не ми казва.И както викаш ти, постоянно ги ръчкам, но това ръчкане до тук ми струва 40 лв.За сега им се обадих 6 пъти...
    • djerman61
      djerman61
      Начален
      Да ви кажа как правя аз ,тегля с Скрил и после депозирам в *** там правя залог за 50 цента и към картата давам след това теглене , няма изискване откъдето си депозирал оттам .И след 2 дена са ми в картата :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, devasaoBG,

Наистина положението е много неприятно, надявам се да се оправят нещата скоро. Аз не си спомням да съм се верифицирала в Скрил. Само в пейпал и то беше едно разтакаване, докато не споменах, че ако продължават да ме бавят ще подам жалба към комисията в ЕС. Тогава нямах идея дали има такава комисия, просто ми беше писнало да ме разтакават, да не говорим, че с мен се свързваше един мъж, на който едва му разбирах английския. Това помогна и след 2 дена вече можех да си ползвам сметката.

Успех

Елена
    • devasaoBG
      devasaoBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от YeeJr
      Здравей, devasaoBG,

Наистина положението е много неприятно, надявам се да се оправят нещата скоро. Аз не си спомням да съм се верифицирала в Скрил. Само в пейпал и то беше едно разтакаване, докато не споменах, че ако продължават да ме бавят ще подам жалба към комисията в ЕС. Тогава нямах идея дали има такава комисия, просто ми беше писнало да ме разтакават, да не говорим, че с мен се свързваше един мъж, на който едва му разбирах английския. Това помогна и след 2 дена вече можех да си ползвам сметката.

Успех

Елена

Освен в краен случай и аз да ги заплаша, че ще подам някаква жалба, току виж се стреснат. :D Но не мисля, че е нормално да чакаш 14 дена за верифициране.И при положение, че вече им се обадих 6 пъти.Мисля, че са предубедени към българи.