Лека полека нагоре

• kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Здравейте аз съм Петър на 18 години от София и ще разцъквам сит енг го в ПКР.Играя покер от доста време и съм изчел всичките статии тук както и някоя друга книжка.Даже съм губил 2 -3 банки.
      Миналата седмица вкарах 20$ в ПКР и отделно получих още 20 (10 от стратеджи и 10 от някаква промоция на ПКР),първия си ден реших да пробвам кеша но с такава банка на 0.02-0.04 е малко тегаво,загубих 10 долара и се отказах и реших да премина към сит енд го.Трафика не е много голям но вечер може спокойно да се играят 4 маси .Ще си играя 1.50 speed и по-малко Double up и нормалните сит енд го за 1.50.В момента съм с банка около 34$.
      Основната цел на блога е да си следя развитието и да гледам да не криввам от управления на банка и да правя много глупости.
      Като гледам чистя и някакъв бонус,който не ми е много ясен,но на едното място пише 80% на другото 10% и цел 60$ та и като цел ще е да си избия бонусчето.
      Холдем мениджър нямам ,като може да си купя в последствие ако поспечеля някакви парици,а за сега може да пробвам безплатно за 30 дни :Д.
      Като има интересни ръце ще поствам ,ама днес съм много изморен и ме мързи да преглеждам.
      И така успех на вас ,успех и на мен :D
  • 32 отговора
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Днес направих доста турнирчета като в край на сметка не излезнах много напред ,но поне не бях и назад :D ..имаше някакъв начин да се направи удобна табличка на exel примерно където лесно си изчисляваше там каквото трябва ,ама не помня къде точно какво се въвеждаше.Ако някой знае да казва да си водя някаква статистика поне.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей и успех на блога ти. Добре ще е да си поставиш цели, дори да са само изигран брой турнири :)

успех на масите

Елена
    • lydaka1
      lydaka1
      Бронз
      Успех и дано успееш да достигнеш поставените цели. :nh
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Днес направих около поне 20 турнира,като за 3 часа е добре :Д.Излезнах 2 $ напред като цял ден бях назад ,което също е добре.Спазвах си управлението на банката ,което е похвално.На единия бонус,на който пишеше 80% стана 30% нз какво стана не получих пари ама здраве да е.Без да искам се регистрирах на един турнир за 3.50,ама double up и за щастие си взех.
      Цели ,които бих могъл да си поставя:
      1.ДА си преглеждам ръцете след всяка сесия и да прочитам някоя и друга статия.
      2.Да направя поне 140 турнира,като се има предвид че месеца почти мина .
      3.Да си изчистя бонуса от 60$,като се има предвид че за 2 дена направих 20% би било реално.
      4.Да не тилтвам.
      И стига толкова цели ,че няма да ги изпълня :D
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Добри са целите - успех с постигането им :)

Елена
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Един от най-лошите ми покер дни :( :facepalm:
      Направо ме пребиха от бой.Сутринта направих 5-6 турнира и на всичките отпаднах трети,едно място преди парите :Д,и на всичките са набивах на нещо от сорта на JJ и вадиха АА.
      Вечерта реших да изтегля холдем мениджър,направих още 8 турнира като уцелих едно второ място и едно първо ,но ме ми грее душата.Сметката е -10$ днес.
      А някой знае ли как се гледат статистиките на играчите с Холдем мениджър за играчите по време на игра тъй като не мога да ги намеря??
      Ето поствам едно екранче от холдем мениджър макар че нз какво точно показва.

• kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Никой конвертор не може да ми конвертира ръцете както трябва ако някой може да помогне да помага :Д.
      Иначе Банка:25$
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Не бях играл доста време и реших да направя някакви турнири.Играх 1к турнира,защото имах 1 билет.Пуснах и 4 сит енд го турнира,ударих едно първо място на 2 не направих нищо и сега играя последния.вчера загубих 3 долара ,защото видях че има спортни залагания и реших да ги пробвам.Днес избих 2 от тях ,но като цяло е хубаво повече да не залагам.
      Банка 22.14,като играя още един турнир,но ме мързи да качвам ръце сега защото ми се спи много,.
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Изиграх един от най-странните си хеад ъпи в живота.Почнахме с 20к на 40 к за него.Изравних 30 к на 30к.Набихме се алл ин и останах с 59200 на 800 чипа.Оттам започна брутален късмет и станахме 40к на 20 к за него!Още на следващата ръка станахме 40 к на 20 за мене :D и оттам лека полека го изклатих.Мега драма
      Банка 28$
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      е няма как да тилтна по лошо.Ще си пусна 2 турнира за кеф да разъкам и ще се падна с най-големите тъпаци и ще си изиграя най тъпо картите.Обръщам хедс ъп от 15 к на 35 к и водя 35 на 15 набиваме се 44 вс 22 и му дава.След това имам А9 и излиза 966 и тоя се набива на 94,излиза ми асото и вече гледам как прибирам чиповете и виждам че му е дало флъш .Мега зле :@:@:@:@::@:@:@:@:@
      Банка 27$
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kfcsekirata,

Можеш да копираш ръка, която да публикуваш във форума директно от HM2 по следния начин:

Кликваш с дясно копче върху ръката и избираш View след това долу вдясно има Copy as и падащо меню, в което да избереш в какъв формат да я копираш, нужно е да избереш PokerStrategy след това натискаш Copy и можеш спокойно да я поставиш в мнението си.

Поздрави,
      achko
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      да знам ама ми дава нещо от сорта че трябва да съм регистриран или нз какво точно и аз и се ядосвам като го даде
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Хах направих 4 турнира ,един дабъл ъп където си влезнах,и 1но 1во и 1но 2ро място на 6 макс.Като цяло съм доволен.Пак ми се спи и ме мързи да качвам статистики и ръце но утре вече ще го направя
      Банка 31
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Пуснах се на кеш малко за кеф и тилтнах и 27 долара....защо правя такива глупости бе ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Нещата не вървят по план ,защото рязко развалих дисциплината.Започнах да играя мачове ,кеш ,турнири и всичко мазало.Все пак на кеша се представям добре,като съм напред(играя го доста по-добре от снг и като скоча на 50$ ще играя само него).Заради тъпите мачове бях останал 12$ ,но един хубав залог помогна значително :Д

Все пак ще е хубаво да спра,макар че надали ще е утре заради шампионскта лига.
      И така банка в момента 38$.
      Иначе изчистих 40 % от бонуса си и съм доволен от това.
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Всичко лошо им пожелавам на Барцелона и Порто...щях да си изпълня и да стана 50 долара и да се хвърлям на кеша,ако поне едните бяха вкарали още един гол..ама не.И все пак не много лош ден +4 долара
      Банка 43$
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      Оф реве ми се...съсипах труд за 1 месец сигурно с някакви безумни мачове.-23$ за един е прекалено,просто прекалено.и то няма какво да обявявам каръщини глупости,като само аз съм си виновен с тези мачове.Трябва да направя почивка няколко дена с малкото банка която остана...
    • SeLby77
      SeLby77
      Бронз
      Здравей, kfcsekirata.

Щом обичаш да залагаш и на мачове, моят съвет е да имаш 2 банки - една за покер, една за спортни залози. Иначе както сам виждаш едното пречи на другото.
    • Vengeance166
      Vengeance166
      Бронз
      Хехе, съдейки по моите преживявания в далечното минало в подобни ситуации, най-късно в събота ще избиваш бодро с останалата 20 доларова банка на някой сигурен и 100% мач :coolface:
    • 1
    • 2