ръце за анализ

• ivannstefanove
      ivannstefanove
      Глобален
      Прадлагам да пуснете отново промоция свързана с постването на ръце за анализ... Естествено с някаква символична награда ;) .
      Така ще имаме допълнителен стимул за пускането на такива, а то от своя страна ще подобри нас, като играчи :D
  • 11 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей ,

Радвам се че ти хареса промоцията! И да, тя е точно с тази идея, да подобри покер уменията с малък материален стимул.
      Ще представя предложението ти на админите и се надявам да бъде одобрено :nh.

Успех по масите!

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ivannstefanove,

Благодаря ти за предложението и за обратната ти връзка относно промоцията.

Също се радвам, че ти е харесала промоцията и ще помислим за нейно повторно издание в бъдеще. Вероятно ще е с малко по-различен формат, тъй като сравнително големия брой записани участници, за съжаление доста от тях не бяха публикували дори една ръка. :(

Разбира се - имаше интерес от страна на други хора и както всяка промоция, която пускаме, ще разгледаме подробно резултатите от нея и помислим как можем да я направим по-подходяща за нашата общност. :)

Например както е с тази "Познай ръката" - която в началото започна по различен начин.

Както отбелязваш обаче - щом стимулира допълнително да публикувате ръце - това е полезно за самите членове на общността ни и си заслужава! :)

Поздрави,
      Александър
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Здравейте,незнам дали тук е мястото за въпроса ми:кои са спечелилите играчи от последната промоция (ръце за анализ)?

Поздрави
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, umoren87

Можеш да видиш кои са спечелили от промоцията в последния пост в тема за нея Публикувай ръце за анализ - спечели двойна награда

Поздрави,

Иван
    • ivannstefanove
      ivannstefanove
      Глобален
      :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Аз съм леко ядосан

Никъде не видях да пише когато се записах в тази промоция,че ще спечелят първите 3-ма записани а така се получи в последствие ?(

Поправете ме ако греша,но никъде не го пише това и няма смисъл да се записват много хора по-късно след като няма томбола и никакъв шанс на спечелят :(

Аз така или иначе си поствам над 30 ръце месечно

Поздрави
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей umoren87,

Не са спечелили първите трима записали се в промоцията. :)

Списъка, който виждаш е разбъркан в random.org и първите трима в него, които са изпълнили условията печелят награда. Това не е обвързано по никакъв начин с реда, в който играчите са се записвали за промоцията.

Поздрави,
      achko
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Благодаря achko

Бях останал с такова впечатление,вече ми стана ясно
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      И на мен ми хареса промоцията :) С удоволствие бих участвал и в следващата ама пак да спечеля :P
    • ivannstefanove
      ivannstefanove
      Глобален
      Мисля, че ще е хубаво наградата да е преглед на сесия от някой от треньорите. Било то за кеш, СнГ или МТТ :) Това като предложение де :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей ivannstefanove,

Определено съм съгласен с теб, че за промоции свързани с анализ на ръце и изобщо с покер училището, награди свързани с частна тренировка, преглед на сесия и така нататък са много подходящи.

Със сигурност ще го обмислим, като вариант за бъдещите промоции.

Поздрави,
      achko