Покер филми

• 15 отговора
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      High Roller - The Stu Ungar Story ;)
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Lucky you , Deal :pokerface:
    • bavaretca
      bavaretca
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov
      Lucky you , Deal :pokerface:
      Този филм го бях позабравил, главния герой е голям комарджия.Ако не се лъжа Бари Грийнщаин и Негреану на млади години го има на някои сцени от филма /може да има и други играчи но не ги помня/.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Runner Runner - Наскоро излезе, добър е. ;)
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      Ужасно слаб филм, историята може да се развива около покера, но самият филм няма много общо с покера, освен че казват какво е runner runner :)
    • genarr0
      genarr0
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      Ужасно слаб филм, историята може да се развива около покера, но самият филм няма много общо с покера, освен че казват какво е runner runner :)
      +1

Tоя Тимбърлейк не знам кой го е излъгал, че става за актьор. Гледал съм почти всички игрални филми за покер и единствените, които се въртят около него, имат добър актьорски състав и добър сюжет са: Rounders и Cincinnati kid.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      но самият филм няма много общо с покера, освен че казват какво е runner runner smile

Лол , на мен ми хареса филмчето. Явно е въпрос на вкус... Не знам какво си очаквал - да почнат да ти изнасят лекция за силата на ръцете и т.н. !? :D
      Да не говорим за актьорската игра, която е на доста високо ниво.
      Джема Артъртън :heart:
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      Първоначално публикувано от genarr0

+1

Tоя Тимбърлейк не знам кой го е излъгал, че става за актьор. Гледал съм почти всички игрални филми за покер и единствените, които се въртят около него, имат добър актьорски състав и добър сюжет са: Rounders и Cincinnati kid.
      +1
      Тоя тимбъргей за нищо не става като го вида че играе в някой филм и го пропускам,а тоя го гледах щот уж е за покер ама не е кой знае кво.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте

Цяла новина има за покер филмите: цък

Поздрави
    • bavaretca
      bavaretca
      Бронз
      Този филм за нищо не става, незнам за какво толкова се хвали.Нито има хубава акт. игра, нито е толкова силен толкова от към покер.Този филм е поскоро за фенове на конспирациите, макар и на моменти да има и малка доза истина в него отностно покера.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Нито има хубава акт. игра

Пичага, да кажеш, че актьорската игра на Бен Афлек за нищо не става означава, че си много далеч от истината ... Окей разбрах, че аз съм единствения на който му е харесал този филм. Но моля, такива идиотски коментари от сорта "Лоша акт. игра..." си ги спестете, защото са адски невменяеми.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз

Пичага, да кажеш, че актьорската игра на Бен Афлек за нищо не става означава, че си много далеч от истината ... Окей разбрах, че аз съм единствения на който му е харесал този филм. Но моля, такива идиотски коментари от сорта "Лоша акт. игра..." си ги спестете, защото са адски невменяеми.
      Както каза, въпрос на вкус, няма нужда да обиждаш хората затова, че имат различен вкус, ако всички харесвахме едни и същи неща, нямаше да е интересно. На мен лично не ми хареса нито актьорската игра (бтв Джъстин не е чак толкова зле в този филм, а принципно има мн добри роли), нито елементарния и скучен сюжет, нито мудните, изкуствени и безинтересни диалози. Гледам и в имдб рейтинга му е доста нисък, така че явно не съм само аз, който мисли така :)

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • bavaretca
      bavaretca
      Бронз
      Еми специално за Афлек има е и много силни филми, ама този не е един от тях.
    • eXeRv
      eXeRv
      Бронз

Както каза, въпрос на вкус, няма нужда да обиждаш хората затова, че имат различен вкус, ако всички харесвахме едни и същи неща, нямаше да е интересно. На мен лично не ми хареса нито актьорската игра (бтв Джъстин не е чак толкова зле в този филм, а принципно има мн добри роли), нито елементарния и скучен сюжет, нито мудните, изкуствени и безинтересни диалози. Гледам и в имдб рейтинга му е доста нисък, така че явно не съм само аз, който мисли така :)

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
      +1
      На мен рядко има филм ,който да не ми хареса ,но този беше от тях ...
    • gardjones
      gardjones
      Бронз
      Runner Runner