за бонуса

• 20 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Надявам се правилно да си следвал/а стъпките тук. На същата страница има поле за попълване на името, с което ще играеш във FullTiltPoker.

Дано тази информация ти е от полза.

Поздрави,
      yolov
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Аз изпратих това което трябваше(макар и да не исках ..) и сега чакам бонуса дано и вие си удържите на думата .. Много се надявам и аз да получа 50$.А до колко дни ще ги получа,ако въобще ги получа?
    • yolov
      yolov
      Бронз
      @Pokerstar950

Срокът е до 72 часа след изпращане на изисканите документи. Ако този срок вече е изтекъл, можеш да се обърнеш към отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      yolov
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор все още не е минал .. дано няма проблеми. Чета в доста теми че имало проблем с покерстарс и не им ги изплащали там защо ? че и аз съм поръчал в покерстарс :)
    • yolov
      yolov
      Бронз
      @Pokerstar950

Надявам се всичко да мине гладко и да започнеш успешно своята покер кариера.

Не забравяй, че имаш възможност да получиш и бонус за депозит като член на PokerStrategy.com в залите, изброени тук. Така освен бонуса, ще трупаш и Strategy Points.

Също така на твое разположение са нашите статии и видео материали, които се надявам да са ти от полза.

Освен това имаш възможността да се възползваш и от нашата програма Покани Приятел.

Поздрави,
      yolov
    • CAMOLLCKA
      CAMOLLCKA
      Бронз
      не разбрах само този бонус по пощата ли ще ми го пратят , че сега искат да им пращам разпечатка от няк'ва сметка , трябва ли да си взема сим карта на мое име за да мога да си взема бонуса в крайна сметка . живея при родителите си , телефона ми е служебен и не е на мое име , от къде да им взема сметка сега. няма ли да ми поискат и видео материал как съм се родил ?
    • IvayloStoilov
      IvayloStoilov
      Начален
      Незнам за другите обаче преди няколко дни преминах теста направих си сметка и изпратих всичко което ми поискаха. И днес ми изпратиха съобщение :
      "Уважаеми IvayloStoilov,

Съжаляваме да те уведомим, че не можем да ти предоставим 50-те долара начален капитал, тъй като твоята сметка не премина нашата проверка за сигурност. Ти обаче оставаш ценен член на нашата общност и бихме искали да те поканим да се възползваш от някое от другите ни предложения за бонуси при първи депозит:
      http://bg.pokerstrategy.com/online- poker-rooms/

Разбира се, ние знаем, че някои мерки за сигурност могат да засегнат и истински клиенти. Въпреки че наистина съжаляваме за неудобството, тези мерки трябваше да бъдат въведени поради предишни опити за злопупотреба; те целят да предпазят компанията и най-вече цялата общност от възможни злонамерени действия.

Искаме да наблегнем, че това решение по никой начин не отразява нашето мнение за теб като уважаван член, а е взето въз основата на обективна оценка на твоята сметка според нашите критерии за сигурност. За съжаление, това решение не може да бъде преразгледано. В допълнение, за да предпазим нашата система за сигурност, не можем и да разкрием повече детайли относно взетото решение.

Надяваме се, че ще разбереш нашата политика и ще продължиш да вземаш активно участие в общността на PokerStrategy.com, както и да се възползваш от всички други предимства, които тя предлага. Започни да събираш StrategyPoints още днес, за да постигнеш пълноправно членство и да се сдобиеш с достъп до нашите статии, видеоматериали, тренировъчни сесии и форум: всичко, което трябва да направиш, е да използваш някой от нашите бонуси при първи депозити да започнеш да играеш! Може да направиш депозит и да получиш бонуса си в залата, в която вече си създал твоята сметка, но може и да си избереш друг бонус от нашия списък с партньори:

Сред другите предложения, бихме искали да препоръчаме и бонуса от 200% в bet365, където можеш да получиш бонус до два пъти стойността на твоя депозит, до максимум $600:
      http://bg.pokerstrategy.com/bet365

С уважение,
      Israel

П.П.: Междувременно, можеш да намериш множество интересни статии, видео материали и части от форума, до които вече имаш достъп като член със статус Начален и които препоръчваме да разгледаш:

Видео материали: http://bg.pokerstrategy.com/video/
      Статии: http://bg.pokerstrategy.com/strategy/
      Форум: http://bg.pokerstrategy.com/forum/ "

Немога да разбера защо ми отказват бонуса ?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Изпрати други снимки с по-добро качество най-вероятно това е проблема !
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Ако беше това щеше да е като при мен:

Скъпи потребител,

За съжаление не успяхме да извършим проверка на документите Ви, след
      като определена инормация не беше достъпна за разчитане.

Моля изпратете ни документите си отново, като обърнете внимание на
      факта, че можете да скриете само своя подпис.

Благодарим Ви предварително за проявеното разбиране и съдействие и Ви се
      извиняваме още веднъж за причиненото неудобство.

С най-добри пожелания,

PokerStrategy.com
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Макар че не е редно да си показвам цялото ЕГН .. знам ли може да се злоопотреби с моите дани как да съм сигурен че всичко ще е ОК ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от CAMOLLCKA
      не разбрах само този бонус по пощата ли ще ми го пратят , че сега искат да им пращам разпечатка от няк'ва сметка , трябва ли да си взема сим карта на мое име за да мога да си взема бонуса в крайна сметка . живея при родителите си , телефона ми е служебен и не е на мое име , от къде да им взема сметка сега. няма ли да ми поискат и видео материал как съм се родил ?
      Здравей,

Разбира се, че няма да получиш бонуса по пощата, но явно е имало разминаване между въведения адрес и този, който е бил въведен при нас.

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ и да им обясниш ситуацията, за да могат да ти помогнат.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от IvayloStoilov
      Незнам за другите обаче преди няколко дни преминах теста направих си сметка и изпратих всичко което ми поискаха. И днес ми изпратиха съобщение :
      "Уважаеми IvayloStoilov,

Съжаляваме да те уведомим, че не можем да ти предоставим 50-те долара начален капитал, тъй като твоята сметка не премина нашата проверка за сигурност. Ти обаче оставаш ценен член на нашата общност и бихме искали да те поканим да се възползваш от някое от другите ни предложения за бонуси при първи депозит:

Разбира се, ние знаем, че някои мерки за сигурност могат да засегнат и истински клиенти. Въпреки че наистина съжаляваме за неудобството, тези мерки трябваше да бъдат въведени поради предишни опити за злопупотреба; те целят да предпазят компанията и най-вече цялата общност от възможни злонамерени действия.

Искаме да наблегнем, че това решение по никой начин не отразява нашето мнение за теб като уважаван член, а е взето въз основата на обективна оценка на твоята сметка според нашите критерии за сигурност. За съжаление, това решение не може да бъде преразгледано. В допълнение, за да предпазим нашата система за сигурност, не можем и да разкрием повече детайли относно взетото решение.

Надяваме се, че ще разбереш нашата политика и ще продължиш да вземаш активно участие в общността на PokerStrategy.com, както и да се възползваш от всички други предимства, които тя предлага. Започни да събираш StrategyPoints още днес, за да постигнеш пълноправно членство и да се сдобиеш с достъп до нашите статии, видеоматериали, тренировъчни сесии и форум: всичко, което трябва да направиш, е да използваш някой от нашите бонуси при първи депозити да започнеш да играеш! Може да направиш депозит и да получиш бонуса си в залата, в която вече си създал твоята сметка, но може и да си избереш друг бонус от нашия списък с партньори:

Сред другите предложения, бихме искали да препоръчаме и бонуса от 200% в bet365, където можеш да получиш бонус до два пъти стойността на твоя депозит, до максимум $600:
      http://bg.pokerstrategy.com/bet365

С уважение,
      Israel

П.П.: Междувременно, можеш да намериш множество интересни статии, видео материали и части от форума, до които вече имаш достъп като член със статус Начален и които препоръчваме да разгледаш:

Видео материали: http://bg.pokerstrategy.com/video/
      Статии: http://bg.pokerstrategy.com/strategy/
      Форум: http://bg.pokerstrategy.com/forum/ "

Немога да разбера защо ми отказват бонуса ?
      Здравей,

Мога да те уверя, че щом колегите са взели това решение, значи има причина. Не можем да ти дадем повече информация, защото тя би могла да бъде използвана за злоупотреби със системата ни за сигурност.

Това обаче не означава, че не можеш да бъдеш член на PokerStrategy.com и да се възползваш от нашите стратегии.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Pokerstar950
      Макар че не е редно да си показвам цялото ЕГН .. знам ли може да се злоопотреби с моите дани как да съм сигурен че всичко ще е ОК ?
      Здравей,

Можеш да бъдеш сигурен за личните си данни - само определени, специално избрани служители имат достъп до личните ти документи. Тези документи биват изтрити след проверката на самоличността, така че няма от какво да се притесняваш.

Ние сме покер общност с над 3 500 000 члена и би било недопустимо документите ти да бъдат използвани за каквито и да е други цели, освен за потвърждаване на данните, регистрирани при нас.

Поздрави,
      Надя
    • IvayloStoilov
      IvayloStoilov
      Начален
      оф добре заврете си шибания измислен бонус отзад ... :evil:
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей,

Можеш да бъдеш сигурен за личните си данни - само определени, специално избрани служители имат достъп до личните ти документи. Тези документи биват изтрити след проверката на самоличността, така че няма от какво да се притесняваш.

Ние сме покер общност с над 3 500 000 члена и би било недопустимо документите ти да бъдат използвани за каквито и да е други цели, освен за потвърждаване на данните, регистрирани при нас.

Поздрави,
      Надя
      Благодаря Надя изпратих всичко необходимо + ЕГН нека да видим дали ще си удържите на думата :f_love:
    • roro88
      roro88
      Бронз
      Тука ли е оплаквалнята.. и аз да се наредя :tongue: Нещо сме объркали залите и за сега удряме на камък.
      Докато се карате само някой да каже, вярно ли е че в събота и неделя екипа почива, защото им отговорих от сайта, не от майла.. и не знам дали са го получили.
    • deni1976
      deni1976
      Бронз
      Първоначално публикувано от yolov
      Здравей,

Надявам се правилно да си следвал/а стъпките тук. На същата страница има поле за попълване на името, с което ще играеш във FullTiltPoker.

Дано тази информация ти е от полза.

Поздрави,
      yolov
      там кадето трябва да си напиша името има някакви цифри и не ми дава да си напиша името
    • Nadia
      Nadia
      Бронз

Благодаря Надя изпратих всичко необходимо + ЕГН нека да видим дали ще си удържите на думата :f_love:
      Просто изчакай малко, проверката на самоличността отнема до 48 часа.

Поздрави и успех,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от roro88
      Тука ли е оплаквалнята.. и аз да се наредя :tongue: Нещо сме объркали залите и за сега удряме на камък.
      Докато се карате само някой да каже, вярно ли е че в събота и неделя екипа почива, защото им отговорих от сайта, не от майла.. и не знам дали са го получили.
      Да, за съжаление отделът за обслужване на клиенти почива през уикенда.

Моля те да изчакаш още малко, колегите трябва утре да ти отговорят.

Поздрави,
      Надя
    • 1
    • 2