здравеите

• radoslav1001
      radoslav1001
      Бронз
      пише ви може би бадещата най - голяма рибка тук :) :) пожелавам ви много успехи по покер залите и казината за тези като мен за който покерът не е само забавление а начин за живот . а за живеещите в пловдив да знаят турнира в Тримонциум не е само за селяни и смешници и с удоволствие бих играл и с добри играчи за разнообразие :) :)
  • 5 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл в нашата общност!

Тук ще откриеш много статии и видео материали, които ще ти помагат да развиваш играта си и да ставаш все по-добър.

Кажи ни малко повече за себе си: Какъв покер формат играеш? FL? NL? Откога играеш? Как се запали по покера?

Желая ти много успехи по масите!

Поздрави,
      yolov
    • radoslav1001
      radoslav1001
      Бронз
      ем играя предимно НЛ ПОКЕР но често ги смесвам с ФЛ не се влия много от системи но начина на ми на игра с голям и малк стак се доближава до общо приетият дори от вашите стратеги не ги критикувам но ако вс. започнат да играят по стратеги според мен ще се загуби трапката от истинскят покер. еднотипната игра която започва да се провежда с такива стратеги според мен е по лошото но никого не искам да критикувам да има много правилни и доста добри савети но вс. играч трябва да има свои стил на игра само така неговата игра ще е загатка за др. играчи

пр пример ДАНИЕЛ НЕГРИАНО 1 можем да го видим да играе агресивно за вс . под др. пат играе предпазлива игра само на монстар покети но това е само собсвеното ми мнение ако не сам прав се извинявам за собственото ми невежество :)

отклоних се от темата

играя покер от 6 години като сериозно от 2 започнах в феис бук и др он лаин покер зарибявки д а ги наречем после преминах на покер старс , а сред време и по казина обичам доста да чета покер литература но се старая в моята игра да оставя и нещо за своята собствена интуиция което според мен е най добрата стратегия пред каквото и решение да си поставен единствено твоето виждане основано на историята на дадената рака може да ти помогне :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че нашите стратегии са насочени най-вече към начинаещите играчи. Те имат за цел да помогнат именно на тях да преминат през началната фаза с печалба, защото тя може да се окаже "пагубна" за банката на играч, който няма все още почти никакъв опит.

Надявам се, че ще намериш съвети в стратегиите, които ще ти помогнат да подобриш играта си.

Поздрави,
      Надя
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Съгласен съм с теб, стилът на Неграну е много специфичен, но както при всеки друг добър и изявено професионален играч, стилът е плод на години развитие на играта, наблюдаване на тенденциите у опонентите и т.н.

Радвам се да чуя твоето мнение, както и че си човек, който възприема покера като нещо повече от игра.

Желая ти много успехи и кой знае, някой ден може да те гледаме по телевизията, седнал между Дан Неграну и Бари Грийнстайн :) Аз лично бих се радвал :)

Поздрави,
      yolov
    • radoslav1001
      radoslav1001
      Бронз
      благодаря за добрите пожелания много сте мили :)