нов блог - едно истинско начало по пътя нагоре

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Този блог няма да акцентира над амбициите за големи печалби , за летене в облаците , за амбициозни цели чиито изпълнение е с неясен шанс за успех. Веднъж направих блог тук в който бях си поставил цели от 50$ да стигна за 2 -3 месеца до 1000$. Странното беше че 2 отлични турнира докараха банката ми тогава до 1030$ и изпълних целта за 2 дена. Наясно съм че това по скоро е било шанса на рибата която трябва да печели в началото. Тези пари изтеглих и приложих за житейски нужди които много улесниха живота ми , като покриване на заеми и допълнителни разходи.

Какво искам сега от себе си..?!

I

1. да развивам непрестанно уменията си , четейки и гледайки всякакви полезни източника на информация с цел да повишавам качеството да играта си
      2. да анализирам грешките си , посредством анализ на изиграните ръце, както и търсене на мнение на съфорумниците си.
      3. да спазвам много тежък банк мениджмънт с повече Бай-инс на конкретното ниво , докато наистина се уверя че мога да поема към следващата стъпка нагоре.
      4. в определен стадий от развитието си , да започна работа с треньори

II

В цифрово изражение считам да следвам следните стъпки
      начална банка : 20.00$ . зала - покерстарс

1. от 20 до 35$ - формат 0.10$ /360 тази зона ще считам за долна граница като ако падна под 3$ ще премина на 0.02$ - 990

2. 35-70$ - 0.25$ - 90 и 45 манс като при падане на банката до 30$ се връщам на ниво 0.10$

3. 70-150 $ - 0.50$ - на много маси от 45 до 180 човека
      при падане до 60$ под минимума връщам назад на 0.25$

4. 150-300$ - ниво 1$ - това е ключово ниво в развитието ми
      тук мисля да включва периодично участие в турнир с такса 0.50-1$
      падане под 130$ считам за момента да сляза стъпка назад.

5. 300-500$ - в тази зона ще играя основно 1.50- 45 манс както и всичко от нивото за 1$. Периодично ще участвам в турнири до 2$ като 1-2 пъти седмично ще си позволявам еднократно участие в турнири с такса 3.30$ от специалните.

6. 500-1000$ - тук ще специализирам в 2.50 $ - 90 манс и евентуално ще пробвам и на 180 турбо . По често посягане към участия в турнири като преоритет ще са турнири с малка такса с много участници с цел щипване и турнири до 3$ в които броя участници е ограничен с цел да увелича шанса за печалба.

7. 1000-2000$ - 3.50-4,50$ снг 180 манс , както и турнири с такса от порядъка на 3-4$ , от дъжд на вятър както се казва ще се пускам по 1-2 турнира с такса до 10$ ако съм в добра серия единствено.

8. 2000-5000$ постепенно насочване към МТТ формата , както и снг 180 манс на нива 7$ , Важно е да отбележа че на тези нива ще работя вече сериозно в насока вземане на тренировки защото тук някъде вече мога да отделя около 10% от банката си за подобряване на играта си , като колкото повече научавам и играя по добре , толкова повече и тренировки ще плащам за да се поставят бъдещи по високи цели.

целите са безсрочни , без ограничение във времето като целта е да стигна високите нива , но когато това се случи да се смятам за наистина подготвен играч , който да печели добре и от покер.

ще приемам всеки ваш съвет като полезен без значение какво приложение бих му намерил, човек се учи докато е жив.

Много важно за мен е да се науча да играя едновременно на 5-6 маси ,като досега играя прилично на макс 2-3 защото губя концентрация.
  • 50 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, brofkin1900

Честит блог!

Успех с постигането на целите!

За увеличаването на масите, бих те посъветвал да увеличаваш постепенно с по една маса, когато се почустваш комфортно с още една и така.Лека полека ще станат работите, без да излизаш много от комфортната за теб зона.

Поздрави,

Иван
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Завършихте турнира на 11 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 0,51 USD.

24.05$ за сега сме ок
    • IceStream
      IceStream
      Бронз
      Успех с начинанието :) Ако полагаш нужните усилия и воля всичко ще се получи! Между 300-350БИ са ти предостатъчни за 2-5 $ турнири,предполага се че играят повече риби и няма да ти е трудно да ги биеш.
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Успех, ще се следи :)
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Вход: $0.23/$0.02 USD
      45 играчи

Завършихте турнира на 1 място. По вашата сметка за игра с истински пари беше кредитирана награда в размер на 3,23 USD.

тествах се на 0.25$ макар още да не съм стигнал до желаната стойност да играя на това ниво според целите ми. но за щастие опита е успешен

Банка : 28,37$
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      днес гледах малко видео материали на тема снг формат

мисля че ми бяха полезни

банка : 29.70$
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Здравей, успех с начинанието. И аз почнах по този начин да градя банка и мисля че минаването през тези турнири е една добра основа за бъдещо развитие.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      малко по зает бях снощи и днес но все пак 31,00$ :nh
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      месец и половина след последното писане реших да подновя романа >Под игото на покера<

В старс успях да стигна 100$ банка, но в продължение на месец търпях невиждани лоши серии(за което не се оплаквам) и реших около нова година да преместя банката в осмиците . Там започнах с еднорингови снг-та и ДоН-ве за да мръдна малко нагоре и да заиграя по уверено.

Последваха няколко добри турнирни резултата при което стигна от 50 до 180$ банка . Макар че банката ми беше малка инвестирах 40-50$ за малко уроци при Мартин Катев , който е част от треньорския щаб на Стелян Георгиев , с които се познавам още от ученическите си години покрай шаха и ученето.

и днес вече започнах да бера отново плодовете на старанието си http://prikachi.com/images.php?images/248/6989248H.jpg
    • BANK0T0
      BANK0T0
      Бронз
      #brofkin

Сподели моля за организацията ти на игра:

Колко часа на ден играеш, на колко маси едновременно. Имаш ли предпочитан часови пояс или играеш когато имаш свободно време?
    • martin850910
      martin850910
      Бронз
      Успех с поставените цели. Пътя, който трябва да извървиш към следвашият лимит, трябва според мен да си поставиш малко по различни цели. Аз също играя СнГ и съм си поставил такива цели към следващият лимит.

150 СнГ-ла ако си на печалба се качваш на следващият.
      300 СнГ-ла пак на следващият лимит.
      600 СнГ-ла и така на татък.

Така според мен ще изградиш най-бързо банката си, стига да си на печалба де :) .

Моят блог
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      слабоста ми е МТТ .

относно горния пост - последно време 17 00 до около 3 сутринта
    • xpandbul
      xpandbul
      Бронз
      а от къде да си изтегля 888 за да играя и аз там или не стават нещата
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, brofkin1900,

Успех на блога ти и постигането на целите :)

Елена
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      смятам да направя този блог исторически от моя гледна точка, да бъде повратен за мен, да споделям мисли, преживявания, да следя развитието си, да е удобно място да се връщам назад и да поглеждам какви крачки съм направил и доколко са били удачни за мен и развитието ми на покер играч.

Малко повече за мен за тези които не ме познават. На 27 съм , от скоро се занимавам с покер малко по сериозно. Казвам се Ивайло, и съм от едно малко градче в Лудогорието , познато под името Завет. Живея спокоен , типично селски живот, чист въздух, екологично произведена храна в личното ми стопанство. По образование съм икономист, а средното ми е ветеринарен техник. Именно работя в момента по ученото в средното , в една кооперация, като се занимавам основно с израждания на животни като свине , овце, както и леки лечения. Като цяло работя нощни смени, отвратително дълги и отегчителни , в които 80% от дните ми е само лежане в една стаичка и гледане на телевизор. От там взех решението и си взех лаптоп на изплащане по нова година, и започнах отново с покера.
      Депозирах в осмиците и започнах да играя с 50$ банка.

поставих си цели за януари които преизпълних, и вдъхновен от някои блогове реших постоянно да си поставям малки цели за всеки месец и да следя развитието им.

За януари бях си поставил за цел да изиграя :
      1/ 50мтт - турнира - тук подчертавам че блога ми изцяло ще е насочен към мтт формата и тук там снг мтт 180
      2/ банката да скочи от 50 на 130 $ за да играя по спокойно
      3/ да уча повече , за да напредвам

какво успях да изпълня.
      1/ 62 изиграни мтт турнира - успешна
      2/ банката скочи до 320 $ което е повече от успешно
      3/ поради личен ангажимент тук малко неглижирах , но пък започнах малко работа с Мартин Катев , от тийма на спирита.

целите за февруари са :
      1. да изиграя 80 турнира в 888
      2. да повиша банката от 320 до 500 $ , при добър рън може и до 600
      3. да публикувам постоянно ръце за да трупам знания
      4. да прочета всичко каквото намеря и счета че е полезно за мен
      5. понеже плана ми е да играя и в 2та старса , при добра печалба да отделя малко начална банка и за там
      6. при печалба над 800 $ да закупя ХМ2 , ако не остава за следващия месец , но е задължителна инвестиция
      7. да отслабна с 3 кг този месец
      8. да правя периодично анализ на това което съм изиграл.
      9. да организирам точно режима си , включително и времето за игра, за да съм в оптимална кондиция когато играя.
      10. да работя над менталните си умения , с цел по добър рийд над рибата и да мога по-лесно да определям диапазона им, и най-вече склонността им да отиграват определени ръце по конкретен начин
      11. да спра да гледам класацията в турнира по време на самата игра, за да не определя това поведението ми в турнира, което да допринася за изгубен потенциал от стегната игра в определени фази на турнири
      12. да подобря агресията си на масата , най вече 3бет играта префлоп
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Първоначално публикувано от brofkin1900
      Малко повече за мен за тези които не ме познават. На 27 съм , от скоро се занимавам с покер малко по сериозно. Казвам се Ивайло, и съм от едно малко градче в Лудогорието , познато под името Завет. Живея спокоен , типично селски живот, чист въздух, екологично произведена храна в личното ми стопанство. По образование съм икономист, а средното ми е ветеринарен техник. Именно работя в момента по ученото в средното , в една кооперация, като се занимавам основно с израждания на животни като свине , овце, както и леки лечения. Като цяло работя нощни смени, отвратително дълги и отегчителни , в които 80% от дните ми е само лежане в една стаичка и гледане на телевизор. От там взех решението и си взех лаптоп на изплащане по нова година, и започнах отново с покера.
      Браво бре, пич! От написаното от теб, оставам с много приятно впечатление.
      Относно покера, щом Спирита те коучва, значи нямаш проблем. Само въпрос на време е ;) Все пак успех ти желая.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      в момента бачкам с неговия човек за ниските лимити, но кача ли над 10$ ще работя основно с бах и спиро. тряа да стана машинка със крива нагоре
    • martin850910
      martin850910
      Бронз
      Хареса ми последният ти пост. Относно целите който си си поставил дано ги изпълниш. Аз съм с банка 135$ и ще съм много доволен в края на този месец да я направя 170$. Евала за блога ще го следя с интерес да видя да ли ще постигнеш поставените си цели.

Моят блог
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      дори ще добавя нови 4.

9. да организирам точно режима си , включително и времето за игра, за да съм в оптимална кондиция когато играя.
      10. да работя над менталните си умения , с цел по добър рийд над рибата и да мога по-лесно да определям диапазона им, и най-вече склонността им да отиграват определени ръце по конкретен начин
      11. да спра да гледам класацията в турнира по време на самата игра, за да не определя това поведението ми в турнира, което да допринася за изгубен потенциал от стегната игра в определени фази на турнири
      12. да подобря агресията си на масата , най вече 3бет играта префлоп