50 $ напълно вярно

• Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      отварям тази тема поради многото хора като мен, които са чакали да получат бонуса ... а които него е получил си мисли, че е лъжа. Аз изчках направих всичко както трябва и ми пратиха 50 $. Така, че необвиняваите pokerstrategy в измама :) това е ... бонуса се получава
  • 67 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Grandii1,

Благодаря ти, че си споделил с общността за получаването на своя начален капитал!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      благодаря :)
      искам само да попитам как точно се трупат pokerstrategy points понеже гледам все още съм на 0

или се рефрешват на 24 часа ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Grandii1,

Предполагам, че знаеш, че покер залите имат комисионна, която е още наречена рейк. На тази страница ще намериш таблица с информация за точките, които трупаш в различните зали: цък.

Поздрави,
      Деси
    • Dvenkov
      Dvenkov
      Бронз
      Колко време чака горе долу?Аз в петък пратих снимки с личната карта, в събота документ да си потвърдя адреса..Но още нямам отговор....
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здарвей Dvenkov,

Отнема около 72 часа след получаването на документите - все пак след проверката трябва да се направи и транзакция към покер залата, което отнема известно време. Моля за малко търпение и предварително ти благодаря!

Можеш да се консултираш за сметката си с отдела за обслужване на клиенти, но те съветвам да изчакаш изтичането на периода.

Поздрави,
      Деси
    • NikiMadjirov
      NikiMadjirov
      Бронз
      Здравейте.Относно бонуса съм направил всичко възможно да си го получа.Първо пратих снимки,отговориха ми че не може да потвърдят информацията.После пак пратих снимки...чаках чаках писах съобщения без отговор..вчера ми се обадиха по телефона да потвърдя потребителското си име,да кажа името на стаята в която съм посочил да ми преведат бонуса,отговорих и на още 2 въпроса правилно но все още няма бонус..е то вече тоя бонус стана исторически....колко ли съобщения изписах и пак без отговор...МОЛЯ Ви вижте какво става че това вече не е реално...или всичко е пълна измислица или неискате да ми дадете бонуса и то без причина...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей NikiMadjirov,

Съжалявам за забавянето. Доколкото разбирам си изпратил документите отново. Отнема до около 72 часа след изпращането на документите (успешно). Моля за още малко търпение.

Поздрави,
      Деси
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      искам да попитам, че не се сещам сега а ненамерих каде да го видя ... играя в poker stars колко точки ми трябват за да ибия бонуса или да мога да тегля ако искам ?

стига да имам пари де :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Grandii1,

Началният капитал от $50 е твой, когато събереш чрез игра 500 VPP* точки в рамките на 90 дни. От този момент нататък ти можеш да теглиш парите си.

* VIP Player Points (VPP) са точки, които получаваш от PokerStars, докато играеш на платформата им. За две изиграни VPP точки получаваш от нас, PokerStrategy.com, 1 StrategyPoint. Това означава, че колкото повече VPP точки събираш, толкова повече StrategyPoints получаваш и по този начин отключваш нови учебни материали.

Поздрави,
      Деси
    • Nelsy
      Nelsy
      Начален
      И аз си чакам чакам чакам чакам.........!
    • Grandii1
      Grandii1
      Бронз
      значи трябва да събера 1000 покер точки в pokerstars за да мога да тегля ако желая паритеси ... а колкото повече точки събирам отключвам статии и други материали.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет Nelsy,

Ако имаш въпроси относно сметката си, моля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти. Колегите с удоволствие ще ти помогнат.

@ Grandii1,

За да освободиш безплатните $50, които ние ти даваме, трябва да акумулираш 1000 VPP за 90 дни. Докато акумулираш точки към тях, ще имаш възможност да отключваш материали и да подобряваш играта си.

Предлагам ти да се запознаеш със системата ни за възнаграждения.

Поздрави,
      Деси
    • emnemm4o
      emnemm4o
      Начален
      ти колко време горе долу чака защото аз чакам вече повече от седмица пратих снимката преди 5 дена и още не сам получил 50 $
    • Dvenkov
      Dvenkov
      Бронз
      Пиши им на отдела за обслужване на клиенти , че иначе са много бавни..И добре , че им писах да ми кажат "Не сме получили вашите снимки" което е наистина много странно ..Как ли може един емайл да не бъде получен..Надявам се наистина скоро да ми дадат тези 50$..
    • lev4o
      lev4o
      Начален
      az dori ne moga da mina testa :@:@:@ X( X( X( X(
    • lev4o
      lev4o
      Начален
      uj mn lesno i moga da gledam otgovorite am ni6to ne stava tuk trqq da ima6 14 vi6eta za da moje6 da go mine6 toq tup test X( X( X( X( X(
    • Dvenkov
      Dvenkov
      Бронз
      Бъди само по внимателен..Аз го минах от първия път..То всичко си пише ;)
    • lev4o
      lev4o
      Начален
      ne stava i nestava nz 6to a mn iskam da igraq poker str mn a ako mi svur6at opitite za6toto te sa 5 kakvo stava sled tva ?????
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      Еми к'во да става - става така, че като го решиш грешно пет пъти и губиш! Така че като за начало спри да опитваш! Иди наспи се, ако си изморен или се разведри някъде и като се почувстваш свеш и отпочинал отвори статиите и ги прочети пак, но внимателно! Не да четеш през ред! Важно е да осмисляш това което четеш! Като се почувстваш готов, т.е. че си осмислил и разбрал нещата, тогава опитай пак, като може да си отвориш статиите в отделни табове, за да са ти под ръка докато решаваш теста.
      И м/удругото писането на кирилица е задължитено във форума! :)