130лв. сат на живо QQ pre?

• solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Здравейте,

Една ръка от турнир на живо, който играх тези дни в Радисън.

Турнира е със 130лв вход и е сателит като първите 17 взимат билет за 600лв. Останали сме 42ма. Среден стак около 10-15бб, аз съм с 20бб.

Имам QQ utg и отварям 2.5бб (оналйн бих минрейзнал ама нямах такива чипове в момента:) ). Всички фолд до сб, който е не особено добър и бая зашит според мен и той бутва около 10бб без замисляне. След него единствения, който ме покриваше към момента на масата и той бута без замисляне от ББ около 23-24бб. Той беше определено добър играч.

Кол или фолд предвид това?

Поздрави,
      Марто
  • 1 отговор
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Марто,

Префлоп:
      Като цяло мисля, че трудно можем да фолднем тук. Бих фолднал ако бяхме по-близо до пакетите!

Аз има дадох тези ренджове:
      Equity Win Tie
      MP2 34.98% 33.65% 1.33% QhQs
      SB 27.67% 24.79% 2.88% TT+, AQs+, AQo+
      BB 37.35% 34.35% 3.00% JJ+, AKs, AKo

Дори и по-тайт чичка с 10ББ би бутнал този рендж? Според мен е близко. Може би малко по-тайт, но не по-тайт от ТТ+/АК

ББ, като добър играч, не мисля, че би фолднал JJ/AK тук. Вече въпроса е и нашия имидж какъв е? Ако не сме били супер тайт би трябвало да колнем тук. Все пак ако я вземем тази ръка, то почти сигурно ще вземем билет.

За мен това е по-скоро кол. Като QQ e най-слабата ръка, с която бих се стакнал.

Поздрави,
      Бах