Лятна промоция: Фрийрол за $25 000 и допълнителни награди

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

В интерес на сериозните покер играчи е да популяризират покера и да го правят обичан. Лесен и атрактивен начин за това е нашата програма "Покани Приятел", защото с PokerStrategy.com ти правиш първите стъпки на новобранците в покера по-лесни и можеш едновременно с това да спечелиш до $100 за всеки поканен от теб член.

Като специална мотивация за вас и за всеки нов член, когото поканите, ние имаме специално предложение:

1. Две атрактивни допълнителни награди за препоръчителите
      2. Атрактивен фрийрол през юли за препоръчаните членове

Можеш да намериш пълната информация за наградите и фрийрола в следната новина:
      http://bg.pokerstrategy.com/news/content/33489

Ще се радваме да споделите обратната си връзка за тази промоция!

Поздрави,
      Вашият екип на PokerStrategy.com
  • 69 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Супер промоция! Мисля да се възползвам от всичките оферти.
      +1
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Супер промоция! Мисля да се възползвам от всичките оферти.
      +1
      Радвам се да го чуя!

Дано тази промоция направи това лято още по-горещо (но не буквално, моля, че вече е доста топличко ;) )!

Поздрави и успех на всички,
      Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      А аз се надявам някой да ми се регне с линка. :D
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Имам въпрос. Трябва да поканим 5 НОВИ приятели или може и просто да пришпорим приятели, които още не са решили теста/не са изкарали точки?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Drail
      Имам въпрос. Трябва да поканим 5 НОВИ приятели или може и просто да пришпорим приятели, които още не са решили теста/не са изкарали точки?
      Здравей,

Ще попитам и ще ти отговоря в тази тема, когато получа информация.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Получих отговор:

Трябва да препоръчаш петимата приятели между 16.06.2010 и 31.07.2010, за да си заслужиш допълнителната награда. Също така те трябва да съберат по 15 StrategyPoints също преди края на месец юни.

Поздрави,
      Надя
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Получих отговор:

Трябва да препоръчаш петимата приятели между 16.06.2010 и 31.07.2010, за да си заслужиш допълнителната награда. Също така те трябва да съберат по 15 StrategyPoints също преди края на месец юни.

Поздрави,
      Надя
      Мисля,че имаш предвид преди края на месец юЛи.....?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от jokerasheva
      Получих отговор:

Поздрави,
      Надя
      Мисля,че имаш предвид преди края на месец юЛи.....?
      Поизбързах, да :) Разбира се, че имам предвид юЛи, само че нещо не мога да пиша днес... Петък е все пак...

• jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Това беше яко:) :)
      Поздрави и весело изкарване на уикенда,
      Митко
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Е Наде - много е. :( Аз не познавам толкова хора, които играят покер, а вече съм казал на всичките ми приятели за сайта.
      Сигурен съм, че и другите потребители ще имат същият проблем.

Остава да спамим като луди с линковете на ляво и дясно, и да се молим повече сериозни играчи да се регистрират. :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @ jokerasheva: Мерси - утре имаме фирмено парти на плажа, така че със сигурност уикендът ще е доста забавен! :) И на теб хубав уикенд! :)

@ moodkiller: Надявам се, че ще успееш да намериш пет човека, които не са чували за нас! Успех!

Поздрави,
      Надя
    • bestpicks
      bestpicks
      Бронз
      Фрийрола само тея които поканя ли ще могат да го играят, или и аз?
      И още нещо:ако не поканя никой в този период,ще мога ли да го играя ? :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей bestpicks,

Фрийролът е достъпен за всички играчи, които имат сметка във Full Tilt Poker, тракната към PokerStrategy.com (т.е. създадена с наш бонус код - за началния капитал или за бонуса ни за първи депозит). Ако имаш такава сметка, ще можеш да участваш.

Фрийролът е просто допълнителна мотивация за твоите приятели да се регистрират при нас!

Поздрави,
      Надя
    • bestpicks
      bestpicks
      Бронз
      Ок,Надя непременно ще участвам,жалко само,че започнах последен от моите приятели с покера и няма кого да поканя :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от bestpicks
      Ок,Надя непременно ще участвам,жалко само,че започнах последен от моите приятели с покера и няма кого да поканя :D
      Пожелавам ти успех във фрийрола!

Колкото до програмата Покани приятел, ние имаме различни помощни материали, например банери, които можеш да използваш (например ако имаш блог), така че можеш да каниш и далееечни познати ;)

Поздрави,
      Надя
    • souledge1
      souledge1
      Бронз
      Здравей bestpicks,

Фрийролът е достъпен за всички играчи, които имат сметка във Full Tilt Poker, тракната към PokerStrategy.com (т.е. създадена с наш бонус код - за началния капитал или за бонуса ни за първи депозит). Ако имаш такава сметка, ще можеш да участваш.

Фрийролът е просто допълнителна мотивация за твоите приятели да се регистрират при нас!

Поздрави,
      Надя

Е много лошо за мен... фулл тилта го имам преди да разбера за вас иначе мисля че мога да събера още приятели :(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Съжалявам много да чуя, че няма да можеш да участваш във фрийрола.

Можеш обаче да спечелиш $100, което също не е предложение за изпускане!

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от souledge1
      Е много лошо за мен... фулл тилта го имам преди да разбера за вас иначе мисля че мога да събера още приятели :(
      Ама ти все още можеш да си го тракнеш, което си мисля, че ще свърши работа. И моят акаунт там не е създаден чрез ПС.

Бутон "ПОМОЩ" => "Настройки на профила"
      Там искаше потребителското ти име май. Тракваш си го и ще можеш да участваш мисля.

Надето ще каже дали греша.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @moodkiller

Надя в момента лети към България и няма да може да отговори. Но по-принцип грешиш. Ако една покер сметка не е създавана според нашите инструкции и с нашите бонус кодове, тя не може да бъде ретракната към нас.

@souledge1

Може да отидеш на гости на твоите приятели, които имат тракната сметка при нас, и да играете заедно в този турнир. Естествено един ще играе, но всички ще дават акъл :-) Сигурен съм, че ще е забавно.

Станислав