Въпрос относно получаването на бонуса?

• HristoTanca
      HristoTanca
      Бронз
      Здравейте.
      Току що преминах изпита успешно.Искам да попитъм какво да направя сега за да получа бонуса.Имам предвид това с данните от личната карта ...и общо взето всичко ,което трябва да се направи :s_grin:
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей HristoTanca,

Би трябвало да си получил имейл с инструкции. Провери си пощата, включително и СПАМ папката за имейли от нас.

Ако имаш по-конкретни въпроси, може да питаш тук във форума или директно колегите от отдела за обслужване на клиенти

Поздрави,

Станислав
    • HristoTanca
      HristoTanca
      Бронз
      До колкото разбирам от м@йла които получавам автоматично при преминаване на теста , на линка ,който сте ми дали :

"Ако имаш по-конкретни въпроси, може да питаш тук във форума или директно колегите от отдела за обслужване на клиенти"

Трябва да им пишана английски , а аз пратих съобщение на БГ.Ето вижте какво пише :

Ако имаш въпроси, нашият отдел за обслужване на клиенти ще ти помогне (отбележи, че български език не е поддържан, моля пиши на английски): http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
    • HristoTanca
      HristoTanca
      Бронз
      Здравейте пак.
      Само да допълня.Значи направих всичко което е казано да се направи в майла...поне така си мисля , но както и да е искам да кажа ,че така и така не видях нищо никъде за информацията от личната карта , която трябва да пратя някъде..поне до колкото се резбира от други теми.
      10х (:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей HristoTanca,

От няколко месеца вече в отдела ни за обслужване на клиенти работят българи и съответно отговарят на всички въпроси на български език.

Къде видя текста:

Ако имаш въпроси, нашият отдел за обслужване на клиенти ще ти помогне (отбележи, че български език не е поддържан, моля пиши на английски): http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Възможно е да сме пропуснали да го променим.

Поздрави,

Станислав
    • HristoTanca
      HristoTanca
      Бронз
      Ахам...извинявам се аз не бях видял това :

Моля те, провери имейла си

Моля те проверявай входящата кутия на имейла си от време на време, защото може да ти поискаме да потвърдиш самоличността си и регистрираната информация, като ни изпратиш документи.

Също така, ако има проблеми с превода на твоя капитал, напр. защото има печатна грешка в потребителската ти сметка, ние ще те информираме веднага по имейл.

Незнаех ,че трява да получа м@йл от вас и чак тогава трява да пращам някъде данни те си.И само да питъм някаква идея да имате г/д след колко време трява да получа м@йла :P
    • HristoTanca
      HristoTanca
      Бронз
      Здр пак.
      Чета някакви други теми по същия въпрос за бонуса , ако мога да питъм какъв е този документ за потвърждаване на адреса ,че нещо немога да се сетя.Това е коментар на някакъв ваш потребител:

"Колко време чака горе долу?Аз в петък пратих снимки с личната карта, в събота документ да си потвърдя адреса..Но още нямам отговор..."

(:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей HristoTanca,

Имейлът обикновено пристига до 24 часа, след като си въвел всичката информация за покер зала и т.н. след теста.

Ако не си получил нищо, а е минало повече време, можеш да провериш с отдела за обслужване на клиенти на тази страница дали се налага да пращаш документи.

Относно документът за потвърждаване на адреса - ако например живееш на квартира и адресът ти по лична карта е различен, на нас ни трябва документ, на който се виждат името и адреса ти (това може да е битова сметка - вода, телефон и т.н., а може и да е напр. банково извлечение, на което си закрил банковата информация).

Поздрави,
      Надя