Въпрос относно карти 88

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам един въпрос и моля всеки да сподели своето мнение.Играе се турнир на живо електронни маси 18 човека останали сме 9 човека финална маса за момента съм чип лидер със стак 3200 чипа!!Играч от средна позиция се пушва със стак около 1600 чипа аз съм от късна позиция и имам на ръка 8 :club: 8 :diamond: !

Аз лично тази ръка и то във този етап на турнира не я приемам готова за пушване!!Играч които стои до мене и ми видя картите директно ги намести за олл ин.Аз фолднах.Тои ми отговори ти луд ли си да фолдваш такава ръка!!

Много добре знам как се играе пуш и фолд етапа но на този етап мисля че тази ръка не е готова за това.Даите мнение.Забравих да кажа блиндовете са 125-250.
  • 2 отговора
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      В кой град играеш , че има още електронни маси?

Зависи колко зашит е самият играч, дали имаш инфо за него, дали искаш да играеш за 1th place или да си 100% в парите. За мен е снап кол, защото бих го сложил на А+, а ако е с 99+, здраве, следващия път :)

Поздрави
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Играч които стои до мене и ми видя картите директно ги намести за олл ин.Аз фолднах.Тои ми отговори ти луд ли си да фолдваш такава ръка!!
      :nh