безплатни пари за покер

• hamillion88
      hamillion88
      Бронз
      здравейте.получих безплатните си пари за покер.следващта стъпка пише да направя депозит с код ps125.аз съм направила такъв депозит още преди да получа безплатният бонус.сега наново ли трябва да депозирам 10долара по сметката си ,за да освободя бонуса.инсталирала съм си pkr за андроид на таблета,но ми излиза в 2d версия ,мога ли от него да играя ж залата и да освобождавам бонуса.
  • 2 отговора
    • hamillion88
      hamillion88
      Бронз
      Ивинянявам се ,че пак ВИ безпокоя,но никой от Модераторите не отховорина въпросите ми.Въпросните безплатни 10$ ги получих на съобщение,а в сметката ми няма нищо.Днес дори започнах да си ихрая 10$които съм депозирала за бонуси по код ps125.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей hamillion88,

Извинявам се, че сме пропуснали темата и въпросите ти, но вероятно ко

Ще започна от начало - защото мисля, че е важна информация.

1) Дали можеш да депозираш преди да си получил безплатните пари за покер - няма проблеми депозитът да бъде направен преди или след получаване на безплатните пари.

2) Получаваш $10 безплатно - без да е необходим депозит или друго. С депозит от поне $10 получаваш:
      • Допълнителни $10 безплатни пари - до около 72 часа, след като си депозирала
      • Паричен бонус от $12,50 до $500 - в зависимост от размера на депозита ти
      • До 30% рейкбек
      • Статус Сребро в PokerStrategy.com - до 2-3 дни след депозита ти.

За да разрешим проблема ти, ще те помоля да ни пишеш на http://bg.pokerstrategy.com/home/support/ - тъй като тук нямаме възможност да дискутираме детайли по сметката ти.

Виждам, че си написала, че играеш от Android - може това да се окаже част от причината. Ще те помоля да влезеш в сметката си от настолен компютър или лаптоп.

Също така - да ни пишеш в съобщението си, кога точно си депозирала, защото виждам, че все още си със статус бронз.

Имаме проблеми с данните от залата за 18-и декември и може всичко да е свързано точно с този проблем в нея, за който сме ги информирали и работят по неговото отстраняване.

Благодаря ти предварително за съдействието!

Повече информация за предложението можеш да откриеш на следните две страници, и тъй като си депозирала и би трябвало да имаш и други предимства, то на тях ще намериш повече и полезна информация за тях.

Повече за безплатните пари за покер в PKR
      Възползвай се максимално от членството си в PKR

Поздрави,
      Александър