50$

• Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Получих следното съобщение ..

Unfortunately, PokerStars denied the transfer of the free $50 starting capital into your account. We are not able to achieve much in such a situation, as the final decision rests with PokerStars.

However, you can certainly register at another of our poker rooms and receive the free $50 starting capital there. A list of available poker rooms, along with instructions on how to create an account, can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software of your choice and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then transfer your free $50 starting capital.

Kind regards,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

Ps. Should you need help at any stage, or have any questions, please don't hesitate to contact us. My colleagues and I would be happy to assist you further.

Та въпроса ми е това означава ли че съм одобрен от pokerstrategy и ако може да ми препоръчате някоя друга стая .. за сега сам за fulltilt :s_cool:
  • 13 отговора
    • ligters
      ligters
      Глобален
      kolega tova e edna golqma izmama ne se zanimavai s toq sait izpolzvat ti dannite za drugi ne6ta
    • ligters
      ligters
      Глобален
      tiq ot pokerstrategy sa edri mo6ennici vnimavai
    • roro88
      roro88
      Бронз
      Стига приказва простотии!
      Колкото до Pokerstar950.. казват ти че има някакъв проблем с покерстарс, избери си друга зала и им отговори на съобщението с името на залата и твоя ник в новата зала.

Аз да се похваля, получих 50$ преди малко. :P

П.П В другата зала която си избереш, пак трябва да се регистираш по указания начин, с бонус код и т.н.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ligters,

Заслужи си Жълт Картон с първите си две публикации във форума, в които успя да нарушиш не едно, а две форумни правила - пишеш на латиница и уронваш престижа на компанията, без очевидно да имаш причина за това.

Мога да те уверя, че не само се радваме на обратна връзка, дори и тя да е под формата на критика, но и насърчаваме нашите членове да споделят с нас какво мислят за PokerStrategy.com.

Твоето изказване обаче не е подкрепено с никакви аргументи или факти. Бъди конкретен и се аргументирай - тогава наистина ще можем да променим ситуацията, ако има за какво. Обидно е да четем това, когато във форума можеш сам да се убедиш, че членовете ни не съжаляват, че са изпратили своите документи, камо ли последните да са били използвани за други цели. И преди сме чували подобни нападки, и със сигурност това няма да е последният път, но те моля следващия път да помислиш, когато изразяваш мнението си.

Както вече казах, бъди конкретен и конструктивен, критикувай с право - ще се радваме на това. Но само да сипеш обиди по наш адрес, без каквито и да е основания (или без да ни кажеш какви са основанията ти), това няма да позволим.

Поздрави,
      Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Pokerstar950
      Получих следното съобщение ..

...

Та въпроса ми е това означава ли че съм одобрен от pokerstrategy и ако може да ми препоръчате някоя друга стая .. за сега сам за fulltilt :s_cool:
      Здравей,

Да - за съжаление не ние, а PokerStars са отказали превода на началния капитал.

Последвай указанието за изтегляне на избраната покер зала от посочения линк и после пиши на отдела за обслужване на клиенти (на български език), за да им кажеш коя е залата и кое името, за да получиш своите $50.

Аз лично играя във Full Tilt и съм много доволна, но много зависи какви са очакванията ти от покер залата. Затова е най-добре сам да прецениш къде да играеш.

Поздрави,
      Надя
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Благодаря ти Надя а да те питам видях че почивните дни не работят но все пак има ли шанс да си получа началния капитал сабота и неделя :f_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Пиши ни тук, когато си готов с избора на покер зала и си писал съобщение и ще видим дали можем да направим нещо по въпроса.

Поздрави,
      Надя
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Да изпратих името и залата в която искам да получа 50$ :s_cool:

Благодаря много за помоща супер сте :f_p:
    • Nelsy
      Nelsy
      Начален
      Pokerstar
      Сега като не те одобрят,ще пееш друго.
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Вече полуих съобщение че съм одобрен :f_biggrin:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Pokerstar950,

Благодаря, че ни информира. Желая ти успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • Pokerstar950
      Pokerstar950
      Бронз
      Само че още ме съм получил началния капитал явно защото сабота и неделя екипът почиват(поне така разбрах) :f_grin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Pokerstar950,

Да, колегите от отдела за обслужване на клиенти почиват през уикенда. В понеделник ще могат да ти кажат, защо ти се бави началният капитал.

Поздрави,

Станислав