Въпрос ??

• bojkoRM
      bojkoRM
      Бронз
      По какъв начин се качва рейта в Pokerstrategy.com, защото все още не ми достига рейт за някои статии пък те са много поучителни и интерсни за начинаещ играч като мене от бронз примерно как мога да премина до злато :) Благодаря предварително :)
  • 4 отговора
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      С играене :P Колкото повече рейк правиш, в залата, в която си регистриран през покерстратеджи, толкова повече стратеджи пойнтс, а съответно и по-висок ранг ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @BojkoRM,
      Здравей и добре дошъл в PokerStrategy.com!

Raisolution правилно те е посъветвал. С добра игра и много дисциплина ще стигнеш до ниво Злато. Ето ТУК може да видиш стълбицата, която ти предстои, а и броя точки, които да събереш.

Не забравяй и анализаторските форуми, много ще научиш и от нашите анализатори. :s_cool:

Много успехи!

Деси
    • MGlord
      MGlord
      Бронз
      Здравейте, имам едно малко въпросче тъй като съм нов и ненамерих точната тема, а може и да я няма просто ,но искам да попитам понеже наистина вече се обърках какво трябва да направя?В следната ситуация се намирам, регистрирах се тук направих теста получих бонуса , но докато го получа пробвах през различни покер зали като си мислех ,че все някоя ще е по бърза със даването на бонуса, сега като получих парите си в еверест покер , тук в сайта на покерстратеджи.ком не ми дава така наречените SP(Strategy points)

мерси предварително, Mglord
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

след като си регистриран в залата с бонус кода на Pokerstrategy.com и си получил капитала (и си поиграл малко) - не се притеснявай, ще получиш точките рано или късно.

Самите зали изпращат информация на Pokerstrategy.com и понякога минава известно време преди тя да се обнови. Когато си влезеш в профила под "Моите покер зали" ще видиш списък с предлаганите от нас зали. В колонката "От" можеш да видиш кога за последно са ъпдейтвани стратегическите точки от съответната зала.

Доколкото виждам аз, датата за Еверест е 09.09.09, така че не се притеснявай - скоро трябва да си получиш точките.

Поздрави,
      finchybg