шапка покерстарс

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите,преди около две седмици си поръчах шапка от магазина покерстарс отначало имах проблеми защото бях объркал пощенския код.Върнаха ми фпп коректно след като нанесох правилния пощенския код си я поръчах наново!Удържаха ми фпп и до момента чакам шапката да доиде.Засега ни шапка нито етикет от шапка :facepalm:

Чудя се още нещо във история на поръчките не трябва ли и това деиствие да е отразено?Всичко ми пише там и за анулираната предишна поръчка за същата шапка и за другите деиствия които съм предприемал но никъде не пише за тази поръчка?????????????? X( X( X(
  • 13 отговора
    • antonka
      antonka
      Бронз
      В момента идват поръчките от средата/края на ноември, а с насъбралите се почивни дни още повече ще се проточат нещата. Последните месеци си местиха склада и има забавяне на нещата.
    • Tokotome
      Tokotome
      Бронз
      А как стоят нещата с шипинга, когато си поръчваме артикул?
    • unnameble
      unnameble
      Бронз
      Преди време и аз си бях поръчал шапка и дойде за 2-3 седмици , а доставката безплатна :coolface:
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Старса дават срок от 4 до 6 седмици, но... В началото на лятото си бях поръчал шапка с идеята да я имам преди да си взема отпуската, ама греда, и се наложи един колега да я получи.
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Мина се месец откокакто поръчах шапката към момента нищо??? :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от adrianbg
      Мина се месец откокакто поръчах шапката към момента нищо??? :fuuu: :fuuu: :fuuu:
      Аз чаках около 5 седмици за 1 тениска. Получих уведомление за пакет и си я взех директно от пощата.

Поздрави,
      achko
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Първоначално публикувано от adrianbg
      Аз чаках около 5 седмици за 1 тениска. Получих уведомление за пакет и си я взех директно от пощата.

Поздрави,
      achko
      А как бяха размерите и? Тези които са публикувани започват от ХL и стигат до няколко пъти ХL, предполагам има някакво разминаване в номерациите, нормалните хора носят М/L ?!?!

10х
    • antonka
      antonka
      Бронз
      Mалките размери първи свършват, затова обикновено остават само големите.
    • achko
      achko
      Бронз
      Ами всъщност беше за приятелката ми, а от дамските модели имаше налични повече, включително и S/M/L размери.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Дано да ми стане на главата че моита глава малко големичка макар и да е бръсната.Има много мозък там та заради това. :D Дано да я изпратят накрая тази шапка.Сега събирам фпп за раничка после почвам за поршето :D :D :D
    • sayoyeah
      sayoyeah
      Бронз
      споко бавят се доста но ще си я получиш аз я взех след около месец и нещо все пак доставката е фрее, само дето така я бяха сгънали че не приличаше на нищо
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите днеска ми пристигна шапката Покерстарс!Много е яка и няма проблем със размера има опции за увеличаване на размера.Малко се позабавиха със поръчката но я доставиха! :D :D :D
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Супер - някоя снимка на шапката?

Имах такава от "Buddha", но я подарих на една малка фенка на Ванеса Русо. :)
      Сега следя за някаква друга, която да ми хареса и да си взема от магазина.

Поздрави,
      Александър