Още по - голяма криза !!!

• 30 отговора
    • mitethesofiaman
      mitethesofiaman
      Начален
      Също така винаги на тези карти рейзвам 4 големи блинда ако няма рейз , ако има рейз , рейзвам 3 пъти предишния , ако има кол и рейз след това рейзвам 3 пъти рейза , като добавям кол-а ( в смисъл играя неотлъчно от покерстратеджи , но съм зверски назад , моля , кажете защо така се случва ???
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Поредния, който си мисли, че асата му са безсмъртни. Като се вкараш със 100% екуити и тогава загубиш отвори тема. Тука не виждам да си имал 100% така че ...
    • mitethesofiaman
      mitethesofiaman
      Начален
      значи мислиш , че тва е нормално , ок. Само че аз от 20 врътки аса зимам 1 :)
    • kfcsekirata
      kfcsekirata
      Бронз
      играй обратното на pokerstrategy тогава :D
    • mitethesofiaman
      mitethesofiaman
      Начален
      okei , kochina , sledvashtiq put AA gi foldvam i KK , to nqma smisal ti dori da setnesh runa runata zaduljitelna !!!!!
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Първоначално публикувано от mitethesofiaman
      значи мислиш , че тва е нормално , ок. Само че аз от 20 врътки аса зимам 1 :)
      Пхахахаха , ми играй 72 тогава ше зимаш 19.
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      Пращал ли си ценове на Даниел Негранау ?
    • Aliv9191
      Aliv9191
      Бронз
      За 4 часа,само 3 ръце щом си извадил,по-скоро ти е вървяло.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, mitethesofiaman

Добре дошъл във форума!
      Съжалявам да разбера, че губиш.Надявам се да подобриш играта си и това да се промени.За целта можеш да обсъждаш ръце и дадени отигравания с останалите потребители, което ще ти помогне да изчистиш грешки от играта си.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      Иван
    • NataliaBerk
      NataliaBerk
      Бронз
      Първоначално публикувано от Vankata112

За целта можеш да обсъждаш ръце и дадени отигравания с останалите потребители, което ще ти помогне да изчистиш грешки от играта си.

Какви грешки, човека играе само аса, попове, дами и АК, винаги е 70% напред във врътките :D , а е 2000 лева назад. Къде видя да става въпрос за грешки :D :D :D
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Логичното обяснение е........

покерстарс е ригнат :coolface:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Логичното обяснение е........

покерстарс е ригнат :coolface:
      Искам да нажежа обстановката ! :coolface: :coolface: :coolface:

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/6622996_8D8CA88A3A

Пияни хора да искаш по празниците! :coolface: :coolface: :coolface:
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
      Тролея 82 прегазва!
    • haltdef89
      haltdef89
      Бронз
      Както каза колегата преди мен - пияни хора! Играят какво ли не и то им излиза. Но, с риск да се повтарям, те печелят именно в краткосрочен план. Що аса и попове вчера претърпяха крах, просто не е истина. Но пред очите ми "сините китове", които обираха асата и тем подобни след определен период от време губят целите си стакове. Жалко, че именно нашите стакове отиват при другите играчи. Рецепта няма, разбира се, но разбрах, че трябва да имаш волско търпение и дисциплина, за да излезеш на плюс след тези "изпълнения". Да не говорим, че в ПКР например, цялата маса лимпва, или пък после плаща рейзовете и всички играят с каквото им падне.
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Ето почнаха професорите да изнасят лекции от рода на играите си играта и всичко ще се оправи да ама не :D :facepalm: :facepalm: :facepalm: няма да се оправи нищо при мене е така няколко дена убиват ми монстер ръцете със боклуци и то все малко преди парите :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Днеска се ядосах и пробвах на боклук 9 :club: 6 :diamond: бих олл ин един ми плати имаше 9 :diamond: 10 :heart: отнесох го като направих фул :D :D :D

Така че са безмислени тези лекции за бедбиит и временно положение!!днеска имам Ак някакъв ми бие олл ин има 77 на флопа излиза К но разбира се едната седмица задължително има резервация там и това ми се случва не една ситуация а почти всяка когато имаш ак те бият със сет или не те покрива нищо когато имаш чифт хващаш на марко мъдята и пак те отнасят

Това не е бет биит доунсинг или както там се нарича това е да те прецакат и да ти стопят банкрола!!Почвам да си мисля че покера е идентичен със тези машинки дето като удариш 3 картинки и те вкарват във бонуси добре ама това е временно колкото да се зарибиш после пак почва голямото точене!! :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • Aliv9191
      Aliv9191
      Бронз
      Ем тогава влизай all in с посредствени ръце,хем ще им правиш гадно като удариш,хем софтуера ще работи за теб.Стратегия да станеш милионер.
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Така правя блъскам си на 9-2 ,9-3,7-2.10-2,10-3,10-5 това е новата стратегия и това трябва да са новите начални ръце във покера :D :D :D Doyle Bronsan respekt :D :D :D
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Бе не знам....ама нещо се сгомни работата.
      Говоря за микролимитите, пълна касапница и съответно бингото печели.
      Не знам има ли някакъв лимит, които е като праг, в смисъл примерно вход 10$+
      Иначе наи-вероятно софтуера "побутва" бингото донякъде.
      В краина сметка си мисля, че фирмите печелят от масовите играчи.

Ххахахаа....
      докато пиша един ме отнесе с J4 (направи 2 чифта) срещу моите AK.... :facepalm:

:D
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Не е криза приятели просто софтуера подсеща че е време за презареждане на сметките :D :D :D :D После пак ще почне да пуска по малко :facepalm: :facepalm: :facepalm: Това със AK да ти го бият нищо не е това е нормално!!Мене ми бият АА като ми бият олл ин на 6-2 различни бои и на търна и ривера излизат 66 това е истинския фокус или пък имам АK някакъв бие олл ин плащам има J10 на флопа АKD нътс човека срещу моите два скапани чифта това е истинския фокус! :D :D :D :facepalm:
    • 1
    • 2