slowly but glorious/0.50$

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте!
      Повечето от вас ме познават така, че няма да се представям [отново и отново].
      Ще запомня тази година като една от най-лошите в живота ми, но и също ще съхраня прекрасните моменти който изживях с приятели и моите родители. През последните 2 месеца съм жив, но се чувствам все едно мъртъв отвътре. Чувствам постоянен гняв,омраза и сякаш не мога да погледна отново човек в очите. Опитвам се да стискам зъби и да продължа, но може би все още не съм готов да го направя. Но мога да кажа, че от днес се чувствам по-добре за първи път от 2 месеца . Най-после се издължихме на всички към който трябваше и започнахме на чисто. Знаете как е . Всеки има заеми,борчове,дългове и всякаква подобна помия. Преди известно време помолих за старт в пс и да ... получих го . Успях да ги позагубя при игра на мтт, но след това започнах да играя кеш. И така може да се каже, че успях да ги вдигна до почти 300$. Преди 4 дни ги изтеглих и купих подарък на приятелката си за коледа.... дали за добре или не тя пък на следващия ден ме отряза. Не можела да бъде с мен защото съм се променил и вече не съм бил този който е обичала. Не знам най-вероятно е права, но не мисля, че бих постъпил по същият начин към нея при подобни обстоятелства. Също така ще запазя никовете на тези 2 момчета в тайна който ми дадоха шанс да играя и се надявам след време да успея да им се отплатя.
      Ще гледам да се мотивирам и да се стремя към едно ново и по-добро "АЗ" .

Една песен която доста ми допадна ....

• 14 отговора