3.50$ 12 man [6max]

• azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Та, какво мислите за този тип турнири? Стават ли според вас за изграждане на банка? В момента ги играя с около 100 бай ина. Предимно на 4 маси (засега на толкова се чувствам комфортно). Сториха ми се лесни на първо време, но съм наясно, че има варияция.
      Мисълта ми е, дали са подходящи за изкачване на нивата в СитНГо и "мощен" (както се изразява един съфорумник) грайнд. :pokerface:
  • 5 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей azsumsiaz,

Кой е този съфорумник :D ?

Каква е структурата им на изплащане ? Аз поне не съм срещал 12ман 6макс. Важно е и нивата на блиндовете на колко време са и тн. Пусни скрийн с инфо tab-а на турнира за да е по-подорбна информацията.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      :coolface: :coolface:

цък

Не знам защо не става с кода IMG :megusta

ЕДИТ : И с другия код не става :megusta

Нищо, просто копирай адреса :coolface:

ЕДИТ : Опа. опрайх го :f_confused:

Гледам, че ги има до $15 бай-ин. Структурата е нормална - 10 минути. :pokerface:

ЕДИТ : Етти, по убаф скрийн..
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Трябва да си бронз поне, че да можеш да пускаш снимки във формуа. Затова не ти излизат.

Рейка е добър като за нормални блиндове. Структурата на изплащане е същата като на 9ман. Заради ниския лимит тряба да има доста риби. Заради бавната структура на блиндовете и малкия брой хора не е много вариетивен формата. Определено ми харесва. Според мен са добър вариант за игра :nh.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Супер! Ще ги подкарвам значи тях. Има бая "К3о" тип играчи. :fdrink
    • Miro777
      Miro777
      Бронз
      Като 9 ман са 50/30/20, но наградния фонд е малко по-голям, от там може да играеш малко по-лууз на и около балона. Трябва да имаш добра постфлоп игра, като окъсеят масите ще трябва да играеш не дотам силни ръце, да хващаш блъфове, да провокираш такива и т.н. Подобни са и тези на 3 маси 6 мах, като там структурата на изплащане е, като на 18 ман две маси. Аз съм играл на същите на 7$. Много по-добре са от 6 мах СТТ.
      Има ги само на 3.50 и на 7...На 15 почти не се пълнят.