Въпрос относно парите след теста

• rarti
      rarti
      Бронз
      Регнах се в Pokerstrategy, направих теста, намерих си и зала в която да играя, но ми пратиха маил и ми искат да си потвърдя данните. Имали начин да пратя нещо друго вместо моя снимка с личната ми карта, защото нямам достатъчно добър фотоапарат?
      Благодаря предварително!
  • 9 отговора
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Друг вариянт е да им пратиш някаква сметка на твое има (GSM-примерно), на която да е написано името ти и адреса. Може обаче да се заядат и да не го приемат.

ПП: Малко е дебилно ама :D :D :D щом нямаш фотоапарат - фото студия поне още се намират... Верно е супер смешно, но пък за 1-2 лева ще си имаш снимка мечта :tongue:
    • rarti
      rarti
      Бронз
      Отивам във фотото и ко викам една снимка с личната ми карта моля =) . Явно ще търся какво да се прави.
    • openfire
      openfire
      Бронз
      Отиваш някъде дет има скенер казваш им да ти направят едно копие и да ти го качат на флашка или там диксета/диск и си готов. Не е нужно да се снимаш себе си :rolleyes:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rarti,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!

Стига да се чете текстът, значи може да използваш и уеб камера. Аз самата така съм си снимала някои от документите, изисквани от покер залите. И ние бихме приели такива, но трябва да се вижда написаното. Щом сме ти поискали лична карта или паспорт, моля те да изпратиш такъв/а, а не сметка на GSM или подобна. Може да говориш и с приятел, които има фотоапарат. :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • rarti
      rarti
      Бронз
      Добре заварила.
      За скенера ясно вече го уредих. Обаче снимката с документа ми трябва добър фотоапарат за да се вижда добре снимката на личната карта и от там идва проблема :( . Относно web камерата тя е под всяква критика :) .

Поздрави,
      rarti
    • rarti
      rarti
      Бронз
      Изпратих изикваните документи. Искам да питам до колко дена ще ги проверят и ще ме увобрят?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Процедурата отнема 2-3 дни. Ще бъдеш уведомен по имейла, когато това стане (и ще си бронзов тук ест). Междувременно възползвай се от времето за чакане и прочети отново нашите стратегически статии! Няма как да си твърде подготвен за покер масите!

Поздрави,
      darkonebg
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей rarti,

Ако си изпратил всички документи с необходимото качество (ясни и четливи), тогава нашият отдел за сигурност ще ги разгледа възможно най-бързо и ще преведе началния капитал на избраната от теб покер сметка или ще се свърже с теб, ако има някакъв проблем.

Така че те молим само за още малко тьрпение.

Междувременно можеш да се представиш във форума, да прочетеш допълнително някоя стратегическа статия или да погледнеш най-новите ни видеоматериали.

Поздрави,

Надя
    • rarti
      rarti
      Бронз
      Получих парите :) .Благодаря за всичката помощ и информация, която ми беше предоставена.

Късмет на всички!