moneybookers

• kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Днес извърших за първи път трансфер от покерстратеджи към мънибуукърс. Когато парите ми преминат там как мога да ги прехвърля в банковата си сметка или партниорска покер зала?

П.С.
      Извинете за тъпите въпроси, но ми се вижда много сложно. Благодаря предварително за помоща!
  • 10 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Разгледай внимателно менютата в МБ сметката ти. Виско е с доста подробни инструкции.

Освен това отговори на повечето си въпроси ще намериш в раздела FAQ (Често задавани въпроси) в Moneybookers.

На кратко: трансфер от МБ към покер зала не е сложно нещо: в съответната зала правиш депозит и на метод за депозит избираш moneybookers.
      Трансфер от МБ към твоя банкова сметка става от сметката ти в moneybookers - Withdraw funds е опцията, ако правилно си спомням. Но трябва да имаш банкова сметка на твое име, която си добавил в moneybookers и съответно си потвърдил по процедурата на MБ.

За повече информация те съветвам да прегледаш FAQ (Често задавани въпроси) в Moneybookers или да пишеш на отдела им за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      yolov
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Мерси за бързия отговор- ако имам поконкретни въпроси пак ще ви тарся :) !
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Ако избера опция 2 трябва до три дни да ида до банката и да взема код, който мънибуукърс са изпратили или се бъркам?

Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:

Option 1: Charge the redemption fee to your credit/debit card (instant)
      We will charge the redemption fee to your card.

Option 2: Verify your bank account (within 3 banking days)
      We will make a payment to your bank account. In the reference field of the payment we will include a unique verification code which you will have to enter back at our site.

Option 3: Verify your address (within 2-5 banking days)
      Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      До три работни дена ще получиш превод с кодче, т.е. отиди след 3 работни дена, за да не се окаже, че още превода не е стигнал и да се разкарваш излишно.

Информацията за превода изглежда по подобрен начин (поне при мен).

Референция: HDOPCIU101581962
      Наредител:MONEYBOOKERS
      Наредител банков код:RZBB9155
      Наредител сметка:BG31RZBB91551065030317
      Получател:*********
      Получател банков код:******
      Получател сметка:**********
      Описание:VRFCODE ****** MONEYBOOKERS LTD.

В "Описание" кода на мястото на звездичките след "VRFCODE" e това, което ти трябва.

Между другото, примерно ПИБ имат услуга Myfibank, чрез което винаги можеш да преглеждаш състоянието на сметките си и да разглеждаш извлечения като така ще си спестиш разкарвания до банката. Безплатно е и става за 5 минути в някой клон (не е онлайн банкиране, само можеш да разглеждаш).
      Други банки предполагам също имат нещо такова, удобно е.
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Благодаря за подробния отговор!
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      Първоначално публикувано от finchybg
      Между другото, примерно ПИБ имат услуга Myfibank, чрез което винаги можеш да преглеждаш състоянието на сметките си и да разглеждаш извлечения като така ще си спестиш разкарвания до банката. Безплатно е и става за 5 минути в някой клон (не е онлайн банкиране, само можеш да разглеждаш).
      Други банки предполагам също имат нещо такова, удобно е.
      Пак се води онлайн-банкиране, ама light :)
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Не знам какво бъркам, но нещата не стават. Направих един минимален превод от мънибуукърс към банката ми (3.5лв). Парите са в сметката ми, но като отида в банката не ми дават този ВРФкод. Къде бъркам?( Няма онлайн банкиране)
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Не знам какво бъркам, но нещата не стават. Направих един минимален превод от мънибуукърс към банката ми (3.5лв). Парите са в сметката ми, но като отида в банката не ми дават този ВРФкод. Къде бъркам?( Няма онлайн банкиране)
      :)
      Не трябва ти да правиш този превод, а да кликнеш Verify и те ти правят някакъв превод със символична сума и в основание за превода пише верификационния код...
      Но щом ти си успял да направиш транзакция към банковата си сметка, значи би трябвало всичко да е наред и тя вече да е верифицирана ;)
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Къде се намира Verify?
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Извинявайте за тъпите въпроси, но съм на "въпреки" английския. Исками все още верификация. Не мога да направя транзакция с повече от 4 лв.