HUD последно изиграни ръце от играч

• foxy202bg
      foxy202bg
      Бронз
      Здравейте
      има ли софтуер който на принципа на HUD да показва за даден играч от масата какви карти е играл последните х ръце / на showdown разбира се / . ползвам HM2 , но не знам дали може да се изведе подобно инфо

Поздрави и успехи през 2014
  • 7 отговора
    • Aliv9191
      Aliv9191
      Бронз
      Ами поне при мен това е автоматично,някой с повече компетентност,би трябвало да знае.
    • foxy202bg
      foxy202bg
      Бронз
      пусни един screenshot

е няма ли лесен начин / софтуер / който като посочиш играч на масата да ти даде последните му showdown ръце какви са били без да се ровим в history-то
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей foxy202bg,

Възможно е да има подобна опция в Hold'em Manager 2, но за съжаление не знам как може да се настрои това. Конкретно да такъв софтуер ме съмнява да има. Все пак ми звучи като по-специфично желание за информация.

Поздрави,
      Александър
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      В същност, в ХМ2 отиваш на страницата Opponents. Избираш Player Analysis.
      Последното (дясното) квадратче, оцветено в червено ти дава таргет-опонента. Там, като кликнеш, излиза търсачка на опонент, където избираш съответния играч. Появява се анализа след зареждането на ръцете. В този анализ има 3 таба: Line Analysis, Stat Analysis and Notes и Hands for ....Кликваш този таб. Появяват се ръцете. В прозорчето Hand Type избираш, например Saw showdown. Ръцете по подразбиране са 250. Можеш да избереш колкото ти трябва: 1000 или всички ръце. Мисля че това отговаря на твоя въпрос
    • pankratt
      pankratt
      Сребро
      А, и още нещо. Ако при опит за анализ на опоненти ти дава грешка, както стана при мен и ми се наложи да пращам "репорт", трябва просто да смениш темата на тази на по подразбиране (т.е. - сива), ако тя не е такава. Поне така ми писаха след анализа на проблема - само че след като върнах всички настройки към първоначалните, което е неприятно - тъй като трябваше отново да настройвам HUD.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pankratt,

Благодаря ти много за коментарите в темата! Много са полезни!

Да, дори да няма дадена статистика на самия HUD - виждал съм не един играчи да държат отворен софтуера за анализ на допълнителен монитор и да го използват по време на игра. Така че вероятно това е начинът.

Поздрави,
      Александър
    • foxy202bg
      foxy202bg
      Бронз
      благодаря за инфото... все пак е странно при положение че почти навсякъде се подчертава следенето какво е играл противника точно това да липсва в HUDа :)