new beginning: climbing up the limits

• favour1te
      favour1te
      Бронз
      Няма да пиша романи, някой от вас ме знаят други не.Бях по-активен във форума преди 2-3 години, но спрях да пиша, а само разглеждам всеки ден.

Днеска направих огромна крачка за мен, а именно да си блокирам сметката в бет365, която винаги ме е дърпала на долу.След нови 3к лв,назад ... решиш, че е време да започна да играя покер, където мисля, че ме бива, но винаги след първите няколко дена всичко съм запращал в бета.

Останах само с 40$ в сметката, който като ги видя и ми се плаче, че имам толкова малко и въбоще не ми се цъка с толкова пари.След като съм развъртял хиляди на месец.Смятам с тях да натрупам малко игрови ритъм и ако не потръгне ще депозирам повече.

Започвам 9ман 1.50$ докато натрупам 70-100$
      След като стигна 100$ до 250$ смятам да играя 18ман 1.50$
      От там минавам на 180ман турбо до към 600-800$ и после минавам изцяло на МТТ.

Мисля, че 5000 ВПП е напълно постижимо да направя до края на месеца.Като това ще ми докара 100$ от бонуси и в последствие ФПП точките ще ги обменя за 200$.
  • 20 отговора
    • NataliaBerk
      NataliaBerk
      Бронз
      GL
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Не се получи желано от мен начало.За това ще сменя стратегията.Ще депозирам 150$ и ще мина на друг формат - фифти50, 3.50$.След като кача банката ще мисля на къде да поема.Довечера ще дам инфо как вървя.

Банка 150$
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Едни и същи регове от година и половина стоят на 3.50$.Просто ги кефи или не се развиват незнам.Днеска ме мързеше малко да играя, но от 8-ми я започвам сериозно.Понеже утре ще празнувам имен ден и ще имам гости.

Смятам до края на месеца да стана платиниум стар решено е, за да мога да си взема 300$ бонуси и с малко профит ще съм готов да започвам МТТ на ниските лимити.

На 8ми ще седна и смятам да направя 1000 фифтита за 1 ден.Стига да не ме хване лош рън няма какво да ме спре надъхан съм.До сега най-много съм играл 506 за 1 ден.

• bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Първоначално публикувано от favour1te

На 8ми ще седна и смятам да направя 1000 фифтита за 1 ден.
      Това определено ще ми бъде интересно да видя дали ще се случи :nh

На колко маси ще играеш?
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от bozhurin
      Първоначално публикувано от favour1te

На 8ми ще седна и смятам да направя 1000 фифтита за 1 ден.
      Това определено ще ми бъде интересно да видя дали ще се случи :nh

На колко маси ще играеш?
      +1.

Аз толкова не съм правил и за месец. :D

Поздрави,
      achko
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Предния път 506 маси 3.50 фифити направих за 10 часа.Играех 22-30 маси и излезнах на плюс 108$.И сега не смятам да е по-различно притесняваме само малката банка, която имам 170$, но мисля че ще се справя !

Днеска незнам дали въобще ще цъкам.Може още утре да си го направя това предизвикателство, но всички зависи от това колко се напия днеска.
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Снощи направо си пръснах панайра.Освен с тея залагания имам и голям проблем с дискотеките.Минимум по 2 пъти седмично излизам и се пръскат супер много пари и там.Ако искам да кача лимитите и банката трябва да ги намаля, че след всяко излизане на другия ден ми е day off .

Смятам да депозирам още 200$ и с банка от 390$ да започна да играя 180 и 45 микс като за фон ще пускам и някой МТТ.Че нещо ми е скучно да грайндя на тия фифтита няма екшън, тръпка.

А иначе уговорката за утре си остава.Ще се опитам да направя 1000 фифтита за 1 ден.Ника ми в старса е ivkooo ще можете да ме следите, ако имате интерес, но повече подробности и как ще протече всичко ще пиша по-късно или утре
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      1000 Ф50 за 1 ден имаш шанс да си на + само ако играеш във фейсбук. :D Ще следя с интерес :)

п.с.: 1000/20 часа=50 за час при средна дължина на турбото 30 мин=25 за 1/2 час...
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Ох легнал съм си в 7;30 и ставам сега.Цяла вечер залагах и гледах НБА и тенис, за да загубя 60$...Много са ми уморени очите и това недоспиване незнам.

Мисля да си взема душче, да закуся/обядвам и към 14:00 да седна по масите и да видим до къде ще я докарам.Може и някакъв стрийм да пусна, но незнам дали няма да ми забива или да ме разсейва.Понеже ще играя от лаптопа ми ...нямам тейбъл нинжда и да не ме сит аутне на някой маси, че става голяма играчка.
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      302/1000 не остана ... за още 15 часа може и да ги докарам до 1000, но няма да се отказвам понеже съм инат.
      За сега така стоят нещата

• bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Ако го таправиш това и излезеш на печалба ,официално ти ставам фен.Успех!
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Първоначално публикувано от bozhurin
      Ако го таправиш това и излезеш на печалба ,официално ти ставам фен.Успех!
      +1
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Заболяха ме ръцете да ги държа на бирото и си взимам почивка Smile) Ще изгледам 1 филм малко в легнало положение, че близо 10 часа игра станаха.И после пак ще ги замятам, все пак казах за 1 ден Smile имам още 14 часа, че ако продължа с това темпо ще ги направя 1500 ехехеххе

• favour1te
      favour1te
      Бронз
      Съквартирантката ми се прибра от диско и ми секна надъхвацията .. шумно било, музики.Май ще приключвам след 13 часа игра и ще продължа към 10:30 .. като ще зяпам Цветана Пиронкова и ще доиграя останалите 240 турнира, като ще влезна в рамките на 24 часа през спокойно.

• favour1te
      favour1te
      Бронз
      1000 !!!!
    • achko
      achko
      Бронз
      Поствай и графиката и официално си имаш фен клуб. :D

Поздрави,
      achko
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      играя още :Д
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Финал !

Купища грешки, мискликове и пак на печалба.Сумати пъти си хвърлих АА,КК и т.н. в бързината.Радвам се, че се справих все пак.Това ще ми вдъхне някаква увереност занапред
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Браво, не вярвах, че ще стане :)

п.с.: а защо искаш да сменяш форматите като направиш банка, м/у фифтитата и МТТ има голяма разлика и ако не се съсредоточиш в един формат ще си седиш само на микро нивата. а пък очевидно имаш добри знания. След като можеш да играеш 1000 на печалба за ден съм готов да се обзаложа, че с малко работа може да играеш и на средните нива до 30$ на печалба, ако намалиш малко броя на масите.
    • 1
    • 2