Здравейте

• BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Здравийте, пише ви BriscoBest, започнах да изучавам покера, и неговите основни концепции точно преди два месеца, преди това само бях чувал от американските филми, че съществува такава игра. Мой приятел ме запали по-сериозно към играта, от която той се прехранва вече 5та година. Лично за мен мога да кажа, че вече изчетох няколко авторски книги на тема покер, като тази със съветите на Негреану и "нека да играем пакер" на Лий финалната маса Нелсън! Единственото ми постижение до сега на покер масите с което мога да се похваля е това, че започнах игра в регионалните, безплатни турнири на Poker Stars за България, от къде успях да натрупам така необходимия ми бай-ин за да мога да участвам в СНГ турнир от 1$. В момента имам на сметката си 11$, като завърших на 1 място в няколко турнира от 1$. И висчко това за по-малко от два месеца. Сега след като разбрах за бонуса който предоставяте, съм изключително щастлив от факта, че ще мога да си направя истинска покер банка, в някой покер сайт. Поздврави!
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей BriscoBest,

и добре дошъл в най-голямата българска покер общност. Освен $50 безплатен начален капитал при нас ще намериш много други полезни ресурси, но най-вече множество покер фенове и надявам се нови приятели за теб!

Виждам, че вече си имаш статус Сребро. Това е заради 100 Strategy Points, които си получил заради регистрацията си в Moneybookers.

Сега е моментът да прочетеш нашите стратегически статии за Бронз и Сребро, както и видео материалите ни за тези статуси :-).

Поздрави,

Станислав
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Имам един въпрос тъй като, вече имам регистрация в PokerStars, но все още не съм направил първия си депозит по сметката си, искам да попитам има ли начин да получа 50та$ начален капитал в тази покер зала. Или предварителната ми регистрация там вече не ми дава тази възможност? Благодарности!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей BriscoBest,

За съжаление няма да може да получиш бонуса там. Трябва да не си имал сметка досега, без значение дали си депозирал или не. Моля да си избереш друга зала от списъка тук.

Поздрави,
      Деси
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Здравейте отново покер маниаци. Мисля че още ми е рано да отварям собствен блог, за това реших да пиша тук. Още един път искам да благодаря на хората, които се грижат този прекраснен сайт от който научих доста за основите на покера и най-важното как да го играем печелившо. Повода за това мое обръщение е, че за по-малко от месец от както получих началния капитал от 50$ вече успях да го удвоя играейки само СНГта от 1$ и спазвайки пезпрекословно правилото за управление на банката. Съвсем скоро мисля да премина и на по-горния лимит от 2$, да се надявам, че и там ще бъда толкова успешен играч, както и на първото ниво. Поздрави!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей BriscoBest,

Чудесни новини! :s_thumbsup: Продължавай в същия дух и не забравяй да споделяш своите успехи.

Поздрави,
      Деси