3,5$ 6 max J9s

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 15/30 Blinds (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

Hero (UTG) (t1,670)
      MP (t1,000)
      CO (t920)
      Button (t1,810)
      SB (t1,760)
      BB (t1,840)

Hero's M: 37.11

Preflop: Hero is UTG with J, 9
      Hero raises to t75, 2 folds, Button raises to t120, 2 folds, Hero calls t45

Flop: (t285) Q, 10, 3 (2 players)
      Hero checks, Button bets t30, Hero calls t30

Turn: (t345) Q (2 players)
      Hero checks, Button bets t30, Hero raises to t192, Button calls t162

River: (t729) 5 (2 players)
      Hero bets t394, 1 fold

Total pot: t729

Results below:

Hero didn't show J, 9 (one pair, Queens).

играча е слаб играе на една маса само. Предполагам че има АК и като цяло не е ударил с тази линия от мин бетс. На ривера съм фолд на пуш
  • 3 отговора
    • IgbrBG
      IgbrBG
      Бронз
      Здравей hrstoilkov,

Префлоп бих фолднал тези карти от UTG. Дори и да играя, може би само бих лимпнал. Иначе така изиграно бих колнал минрейза.

На флопа бих бетнал до около 200 чипа и при агресия бих се предал. Така изиграно бих колнал минбета на опонента.

На търна усещаш, че е слаб и го рейзваш. Има логика, но според мен той чака флъш и ако е слаб както казваш, ще ти плати всичко. Аз бих само колнал с надеждата да ми дойде стрейта.

Ривъра - рискован бет. Може горе да ти е поставил капан все пак.

Това е лошото на тези карти, когато се играят извън позиция. Изглеждат силни, но в повечето случай в трибетнат пот бихме загубили. Инвестираме много и рискуваме много на този етап от турнира. Все още сме много дълбоки.

Поздрави!
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      масата беше супер слаба затова отворяхн така. И противника с този мин бет префлоп ми дава супер одс да колна.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Префлоп:

Фолд. Да бяхме с една позиция по-късно да отворим, но тук бих фолднал.
      След като получаваме мин 3-бет освен кол нямаме друга опция с тези одс, които ни се дават.

Флоп:

Така изиграно, лесен кол тук. Дават ни се добри одс да колнем. Няма нужда да правим, каквото и да е друго.

Търн:

Отново бих колнал. Дават ни се супер одс за да си ударим ръката. Няма нужда да рейзваме и да я превръщаме в блъф.

Ривър:

Не бих блъфирал. Ще предавам ръката на рибата. Не знаем колко фолд екуити имаме.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: