давам безплатен билет за Италия

• meepwn
      meepwn
      Бронз
      Ситуацията е следната, купих някакви билети за екскурзия в Италия, но един от приятелите ми в последния момент му изникна нещо по-важно. Всички други които попитах имат ангажименти за следващите няколко дена и не могат да тръгнат сега веднага, даже ако им го подаря.

Така че, който го поиска, той го взима. Билета е с връщане, безплатен, не искам нищо в замяна, можете да вземете 1 малка раница (т.е. ученическа, а не от огромните туристически раници).

Това са часовете на тръгване и пристигане:

W6 4363 20 януари 2014 г.
      Тръгва от:
      София - Терминал 1 (SOF)
      12:35 ч.
      →Пристига в:
      Bologna (BLQ)
      13:30 ч.24 януари 2014 г.

Тръгва от:
      Bologna (BLQ)
      14:00 ч.
      →Пристига в:
      София - Терминал 1 (SOF)
      16:35 ч.

Ако някой има желание, да ми пише на 0885947809 или в общност или ако ми има скайпа ДНЕС, ако може преди 9.
  • 5 отговора
    • BulgarianPro
      BulgarianPro
      Бронз
      Аз съм заинтересован. Ще ти звънна по-късно.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Респект!!! Не очаквах че съществуват все още българи които да дават без да искат нещо в замяна.Приятно прекарване и да качите някоя и друга снимка.
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Първоначално публикувано от AnimeWatch
      Респект!!! Не очаквах че съществуват все още българи които да дават без да искат нещо в замяна.Приятно прекарване и да качите някоя и друга снимка.
      +1 РЕСПЕКТ , думите са излишни :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравейте

Имайте предвид, че самолетните билети са поиименни и титулярът не може да бъде сменян, освен ако при закупуването им не е платена такава опция. Този е на уиз еър, така че се съмнявам изобщо да я предлагат.

Все пак се надявам да се получи

Успех :)
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Първоначално публикувано от YeeJr
      Здравейте

Имайте предвид, че самолетните билети са поиименни и титулярът не може да бъде сменян, освен ако при закупуването им не е платена такава опция. Този е на уиз еър, така че се съмнявам изобщо да я предлагат.

Все пак се надявам да се получи

Успех :)
      уиз еър предлагат опция - смяна на име, но ако не се лъжа струва около 70/80 лв, което малко обезмисля... най-добре да се провери на сайта им. Ние например си купихме билети за Барселона, чакккк за септември , но с клубна карта ги взехме за по 170 на човек (две посоки), а жена ми си взе на другия ден за пазар в Милано за само 70 лв.

ПРИЯТНА ПОЧИВКА на тези, които заминат ;) А на останалите пред пс-тата повече печалби.