freeroll-0$/BMW 318 2.0i/CI

• suckkk
      suckkk
      Бронз
      Привет.
      От доста време нямам никаква мотивация за игра. И реших, че е време да се мотивирам с нещо. Дори зверски се надъхах :D . Идеята ми е до края на 2014 да успея да събера пари от покер за да си взема ей тоя звяр BMW 318 2.0i/CI . Време е да имам собствена кола и ще е идеалка ако си я докарам чрез покера. Необходима сума 9500$ . Ще започна с фреероли в няколко зали а също и един депозит от 10$ който ще направя тези дни. Предимно ще се ориентирам да играя в PS, FTP PokerHeaven. А при една по-добра банка само в старса.
  • 8 отговора
    • knasfas
      knasfas
      Бронз
      Като фен на марката ти пожелавам успех :P
      И аз чакам моментът, в който ще мога да си купя подобно возилце със покер парички, но не по-малко важно е и да го зареждаш с такива :D
      А иначе, помисли над варианта да депозираш повече от 10$.
      Аз лятото се опитах да направя така(може да разгледаш блогчето ми), но изгубих месеци на най-ниските лимити, докато изградя някаква банка. Какви формати мислиш да играеш?
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      Първоначално публикувано от knasfas
      Като фен на марката ти пожелавам успех :P
      И аз чакам моментът, в който ще мога да си купя подобно возилце със покер парички, но не по-малко важно е и да го зареждаш с такива :D
      А иначе, помисли над варианта да депозираш повече от 10$.
      Аз лятото се опитах да направя така(може да разгледаш блогчето ми), но изгубих месеци на най-ниските лимити, докато изградя някаква банка. Какви формати мислиш да играеш?
      Да мислех за по-голям депозит, но в момента нямам възможност за повече, като ако фалирам да мога да депозирам пак (дано да не се налага) . Играя МТТ,СНГ, но докъто изградя банка ще съм на СНГ. Мисля да започна с 0.10$ и по един 0.50$ залагам на по-агресивен БРМ . Мисля да правя по 2-3 сесии от по 10-12 турнира и след това да видя до къде съм я докарал. Ще пускам и тоя фреерол за депозирали когато мога . Също играя добре и на 5CD, но ще го цъкам него като имам по-добра банка. Утре или в други ден ще депозирам и започва тежък и дълъг гринд. Сега ще погледна твоя блог :P . Айде късмет и дано скоро да шипнем по едно БМВ и да напраим един тест драив :coolface:
    • bavaretca
      bavaretca
      Бронз
      Успех по масите, но коя година е това БМВ че ти трябват 9800 гущерчета.
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      2006 е с пълен М-пакет и всички екстри за модела. В отлично състояние. Цената му е 8000 гущерчета, но съм оставил няколко левчета за бензин :]
      А също и пари за всичката необходима документация. Като цяло ще изхабя няколко резервоара за да и се понарадвам :D :facepalm: . Стига да успея де .
      Късмет и на теб
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Ами успех, имай предвид само, че да си я купиш не е толкова трудно, чак след това започва кура. Общо взето, смятай че ти трябват между 1,5-3К годишно за поддържка, която включва общо взето регулярните неща, като застраховки, данъци, масла, филтри, гуми и някои дребни ремонтчета. Ако ти се случи някой по-голям ремонт, отхвърчаш още нагоре. Горивото не съм го включил в сметките :D

И все пак, дето има една дума - кеф, цена няма, така че действай смело ;)
    • Wymor
      Wymor
      Бронз
      Супер предизвикателство ,насочил си се към точната марка ! :nh

Успех с постигането на целите!
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      Здравейте. Така се случи, че банкрутирах преди да съм депозирал :facepalm: . Вчера играх малко фреероли в Хевъна и фанах едно евро. Започнах да играя на микро лимитите на кеш-а. И днес съм с 4 евро . Като ще продължа с кеша докъто нямам някаква банка с снг, че там и снг-тата са по-различни от тия в старс. Айде късмет ще пиша довечера как се развиват нещата.
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      OMG бях супер зает да с подготовката по едни изпити за работа в сферата на МВР и не съм отварял покер клиен от месец :roto2: . Като за нещастие установих, че съм се занулил преди да го затворя :megusta . Отново подновявам или по-скоро продължавам адската битка да си купя кола без да съм вложил и цент. Скъсах си задника да се вкарам в форма пък вече каквото сабя покаже. Залавям се да прегледам всички статии до който имам достъп да прочета отново някоя и друга статия и да видя как ще се развият нещата. Приемам всякакви съвети за статии, материали и неща който биха ми били от полза. :facepalm: . Ай пичове наслука аз се залавям тука с видеата на батко Анто :coolface: