Постижения

• vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Здравейте на всички

Аз съм Вальо от София
      Най-голямото ми хоби е да играя покер, въпреки това за мен аз съм все още съм начинаещ играч. Най голямото ми постижение досега е 4-то място на безплатния турнир за български играчи в pokerstars, но това не ме прави добър играч и мисля, че мога да се науча на повече. Толкова за мен, успех на всички по масите.
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ vvalchanov

Всичко си има начало, дори и покер кариерите, защото старото клише "никой не се е родил научен" е все така вярно!

Искам да те поздравя за публикацията, защото това е една голяма стъпка в твоята покер кариера. Продължавай да участваш във форума и се възползвай от анализа на ръце. В съчетание със статиите - успехът ти ще бъде неминуем! :s_cool:

Желая ти много положителни емоции и успех!

Деси
    • CrazyErikBG
      CrazyErikBG
      Бронз
      Ето една малка победа... като за начало е добре :D

http://img520.imageshack.us/my.php?image=1viabsolutepoker1.jpg
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Малка или голяма победа - няма значение. Нали трябва да се започне все отнякъде! Честито! :s_cool:
    • terify
      terify
      Бронз
      Моето постижение си е чист heater, но просто такъв не ми се е случвал досега.И все пак може би не е толкова странно, защото става въпрос за мрежата на 888.А най-много ме радва колонката бб/100 от тази сесия :D .Пожелавам на всички повече такива сесии :s_biggrin:

• darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      @ terify - Доста грайднваш за НЛ20! Продължавай все така!
      Имал съм и по-нереални сесии,но с такава извадка всичко си е до късмет :D
      Поздрави,
      darkonebg