Въпрос за статусите

• diadi
      diadi
      Бронз
      В момента съм направил 40 Статус точки в 888.
      Доколкото знам там 1 точке е равна на 0.50$ рейк.
      Следователно имам 20$ рейк, което значи че би трябвало да имам 80 статеджи точки, а аз имам само 60? Как се получава това разминаване.
      И другото което е ако сега стигна ниво Сребро то завинаги ли си остава или всеки месец трябва да имам по 100 точки за да не сляза пак на бронз
  • 5 отговора
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей,

Твоите Strategy Points се обновяват автоматично всеки ден, но е възможно известно забавяне, ако не получим навреме информация от залата, в която играеш. Сигурен съм, че точките ти ще се актуализират.

В 888poker за $1 рейк, платен от теб, получаваш 4 Strategy Points. Има обаче разлика между точките в покер залите и Strategy Points. В покер залите се взима общия рейк, платен в ръцете. В случая за $0.50 се дава 1 точка в 888poker. Ако на масата, за дадена ръка общият рейк е $0.50, всички участници в тази ръка получават по 1 точка. В PokerStrategy.com обаче, за нашите StrategyPoints се взима предвид само рейкът, платен лично от теб.

StrategyPoints определят статуса ти в PokerStrategy.com, по следния начин:

- Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      - Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      - Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици.

Поздрави,
      yolov
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей diadi,

Както yolov e писал, StrategyPoints не се обновяват моментално. Направих проверка и се оказа, че последният отчет който 888.com са ни изпратили е за 21.06.2010 и най-вероятно заради това имаш по-малко точки от колкото си калкулирал.

Поздрави,

Станислав
    • provoman
      provoman
      Бронз
      Здравейте, виждам,че бавно се вдигат стратежи точките и рейк точките.
      Забелязах,че има и състезания за рейк точките 10000$ разпределение на 50 човека.

Дйте ми насоки на какви турнири и маси да играя за да има шанс да направя 1500 рейк точки.

Моля за някакъв пример, че малко ми е мъгла.

Благодаря за отделеното време.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей provoman,

При този формат получаваш фиксирано количество StrategyPoints за всеки изигран турнир, като то зависи от входната такса. Предимството на този формат е, че можеш лесно да планираш колко и какви турнири трябва да изиграеш.

Погледни в залите, в които играеш и прецени сам какво е най-изгодно за теб спрямо твоята покер банка. Лесно ще можеш да изчислиш това, защото всяка зали има подробна информация за рейка, който трупаш в зависимост от бай-ина. Имаш и подробна информация за кеш масите.

Поздрави,
      Деси
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей provoman,

Виждам, че съвсем от скоро играеш и е нормално да нямаш 1000 SP. Тези точки се трупат, когато станеш по-опитен покер играч и вдигнеш лимита, на който играеш.

Принципно най-много SP се правят на fixed limit и rush покер, защото там има най-много екшън.

Но в никакъв случай не ти препоръчвам да избързваш с лимитите. Придържай се към принципите на управление на банката, защото иначе риска да я загубиш е огромен.

Поздрави,

Станислав