Статус ПокерСтратеджи

• kiromana
      kiromana
      Бронз
      Здравейте.Извинявам се ако върпоса ми Ви се стурва малко тъп, но затова го пускам в секцията за аматйорски въпроси.
      Искам да си вдигна статуса в сайта за да мога да ползвам другите му услуги,но цените ми се виждат доста солени да си ги купиш, а от това което виждам май ако купиш статуса ти важи един месец което още повече ме отказва да си купя така или иначе.Къщата в която играя няма връзка с вашите линкове (доста ми е Шано къщата де :) от мрежата на микрогейминг) затова питам има ли друг вариант да кача статуса.Некакви тестве или нещо друго ще ги взема от раз :)
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kiromana,

Относно магазина ни за статуси и точки, всъщност статус Сребро струва $9, като важи и за следващият месец. Тоест ако си купиш Сребро на 1-ви февруари ще си с този статус до края на Март, което прави по едва $4.5 на месец. Това надали е доста солено. Също така веднъж получил статус Бронз го запазваш завинаги.

Другият вариант е да се възползваш от безплатните пари за покер, като веднага след като ги получиш ще получиш и статус Бронз.

И накрая понякога организираме промоции, като Познай ръката, в които ако спечелиш получаваш по-висок статус.

Поздрави,
      achko
    • kiromana
      kiromana
      Бронз
      Мерси за инфото.Наистина прав си че 4.5 за сребро е нищо на месец аз просто се оглеждах в другите статуси,които са малко по скъпички.Целта ми е да гледам яките клипчета където различни топ играчи цъкат на 1/2 2/4 и 3/6 кеш където мисля искаше злато статус клипчето

Вчера познах ръката АА и съм постнал съобщение с обосновка но не видях да печеля нещо
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей kiromana,

Моля те да прочетеш условията на промоцията, като тогава ще ти стане по-ясно. :)

Поздрави,
      achko
    • kiromana
      kiromana
      Бронз
      Ако ми дадеш линк с условията на промоцията,че съм нов и малко трудно се ориентирам.Мерси
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Условията може да намериш в първия пост на форумната тема, точно над ръката за познаване :)

Успех

Елена