From zero to ... who knows where

• schwl
      schwl
      Бронз
      Здравейте, здравейте бъдещи покер приятелчета :) . Време е да поставя началото на едно бъдещо занимание или по-скоро хоби. Идеята за блог наистина много ми допадна - един вид да си маркирам началото, да си поставя цели за определен период от време, както да си следя прогреса както аз така и други хора които може би ще поискат да тръгнат по мойте стъпки. :D

Та историята ми е както следва. Казвам се Майкъл и съм от София. В момента уча в УНСС и реших да се "захвана" с покер и да видя какво е това чудо. Онлайн покер не съм играл никога, а тук попаднах благодарение на Дани(DannyJQ), с който сме близки приятели още от гимназията. Той ме накара да повяврвам, че покера не е само късмет и с негова помощ съм сигурен, че ще направя добър старт. Депозирах 20$ в Покерстарс като получих и още 20$ бонус. Вече направихме няколко сесии през TeamViewer и съм много запален.

Ето ви някои по-интересни ръце от днес, които съм играл без помощ
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7101228_37BAE538FF

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7100900_D491FDF53B

Това беше от мен за сега! Очаквайте скоро още и искам още веднъж пред всички да благодаря на Дани за помощта! Пожелайте ми успех занапред приятели :) )
  • 4 отговора
    • sayoyeah
      sayoyeah
      Бронз
      Успех с блога и дано всичко в покера върви гладко и безпроблемно. Начинаещите играчи имат доста неприятности в началото, но вярвам че с напътствията на опитен играч щя успееш :)

Не знам обаче дали трябва да играеш този лимит с 4 БИ разцъкай повечко на НЛ2 да ги усетиш нещата.

ПС: УНСС съкс :Д
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Желая ти успех :f_thumbsup:

Щом играта ти харесва и имаш желание, рано или късно нещата ще потръгнат. А щом имаш и такъв ментор, залагам че ще е рано! :)
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравейте и от мен,

Майкъл е един от най-сериозните хора, които познавам и съм сигурен, че бързо ще прогресира в лимитите. Вече направихме няколко сесии и се справя много по-добре, отколкото очаквах. Радвам се, че последва и съвета ми да си направи блог и се надявам всички заедно да го подкрепим в пътя му нагоре :)

@sayoyeah, банката му е 50$, заради бонуса и играе на 2-3 маси под мое наблюдение или поддържаме връзка в Скайп, така че всичко е наред :)

Успех, Майк!!! :fdrink

Поздрави,
      DannyJQ
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Майкъл,

Добре дошъл във форума, аз съм Елена и съм модератор тук.

Пожелавам ти много успех по масите и в развитието ти като покер играч :) както и на блога ти :)

:nh