Здравейте

• Ribkata
      Ribkata
      Начален
      Здравейте казвам се Валери и съм на 50 години!Играя покер от 25 годишен,но тогава играехме класическия френски покер с 5 карти (Файв кард дроу).Покрай синът ми се запалих по Тексас Холд Ем и реших да се пробвам в интернет,сега чакам началният си капитал.Мисля да играя както Холдем така и Файв кард дроу,ще се радвам ако открия статии и видео материали за тази игра. Поздрави и късмет по масите.
  • 8 отговора
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Наборе, набореее (почти) :) ! Добре дошъл на борда.

Така е, такива като мен и теб сме започнали с 5-cards draw. Игра, която днес май е практически изчезнала. Не знам да има литература за нея. Но никога не е късно човек да пробва нещо ново. Желая ти успех! Ще ти се наложи да се бориш с няколко момчета тук във форума, които упорито работят и бързо се развиват ;) .

Btw, има една чудесна книга на Марко Семов "Фул макс", когато са играли само 5-cards. За царска България, за джентълменството в покера и не само там.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от venci63
      Наборе, набореее (почти) :) ! Добре дошъл на борда.

Така е, такива като мен и теб сме започнали с 5-cards draw.
      Че аз съм ви наполовина на годините, пък съм започнал с 5-cards draw стрип покерите. (преди години на 16 битов компютър) :D
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Чакай да позная - Правец? Трепач! Особено с чирпанските флопита :D .
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от venci63
      Чакай да позная - Правец? Трепач! Особено с чирпанските флопита :D .
      Печелиш! :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Ribkata,

Добре дошъл в bg.PokerStrategy.com. Виждам, че вече си намерил приятели :-) За каквитo и да е въпроси, не се колебай да пишеш във форума или директно на колегите от отдела за облужване на клиенти.

Поздрави,

Станислав
    • Ribkata
      Ribkata
      Начален
      Благодаря за топлото посрещане.Искам да попитам защо вече втори ден не получавам никакъв отговор от вас?Изпратих снимки за потвърждение на личността и оттогава никакъв отговор...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ribkata
      Благодаря за топлото посрещане.Искам да попитам защо вече втори ден не получавам никакъв отговор от вас?Изпратих снимки за потвърждение на личността и оттогава никакъв отговор...
      Събота и Неделя броиш ли ги за почивни? :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ribkata,

Сигурна съм, че колегите ще ти пишат възможно най-скоро, ако вече не са ти отговорили. Почивните дни българският отдел за клиенти почива. Моля да си провериш съобщенията малко по-късно днес, ако още нямаш отговор.

Благодаря ти проявеното търпение!

Поздрави,
      Деси