АК push

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите имам въпрос за дадена ръка дали е изиграна правилно???

И така формата е мтт 0.55 центов 750 гарантирани.Останали сме 18 човека.След почивката ми сервира АК от средна позиция съм със наи малък стак около 240 000 чипа Блиндовете са 10к-20к незнам защо но със такъв стак и във тази фаза на турнира мисля че супер агресивната игра е наи добрата опция.

Пушвам се всички фолдват един играч от късна позиция се замисля знеики може би че играя супер таит и само със наи силните карти.

Плаща ми и отваря 10 :club: 10 :spade: Флопа 7 :heart: 8 :spade: 9
      :spade: J :club: Накрая и за капак му сервира 10 :diamond: :facepalm: :facepalm:

Другия вариант Не виждам смисъл да правя какъвто и да е реиз опонента е със стак около 800к при всички положения ме покрива даже и да направя някакъв реиз примерно на 3гб или колкото и да е опонента си плаща и при този благоприятен за него флоп едва ли щеше да фолдне на какъвто и олл ин да му набия!!

Може би благоприятен вариант щеше да бъде примерно правя реиз опонента да не набие олл ин и след като видя флопа да фолдна.Просто префлоп как да фолдна такива карти като АК?

На това викам да си на неподходящото място във неподходящото време! :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  • 10 отговора
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Какво го мислиш толкова,дошла ти е перфектна карта точно навреме,просто шанса при флипа не е бил на твоя страна.При тези обстоятелства и аз бих пушнал директно,за какво да рейзваш,като при всеки кол според мен си ангажиран вече към пота,впредвид антетата и блиндовете,пък и да беше рейзнал най-вероятно пак е щяло да сетигне до ол ин впредвид стаковете ви.
    • bmwteam
      bmwteam
      Бронз
      Накрая и за капак му сервира 10 Diamond Facepalm Facepalm

Ми това е чудесно бре, сплитнал си на ривъра, како се жалваш
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Първоначално публикувано от bmwteam
      Накрая и за капак му сервира 10 Diamond Facepalm Facepalm

Ми това е чудесно бре, сплитнал си на ривъра, како се жалваш
      Е след флоп 789J как да не се жалва :facepalm:
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      С 12бб няма как по друг начин да отиграеш тази ръка,но от това което съм чел в твойте постове,явно играеш хипер тайт щом се замисляш над такива ситуации.
    • nsavov
      nsavov
      Сребро
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Никога не се замислям над АК просто се чудех дали по друг начин нямаше да е по добре изиграна.Сега като се замисля съм я изиграл правилно.

1.Аз имам все още шанс над опонента даже и да не уцеля флопа на другите две улици да ударя.

2.Опонента ако беше малко по таит можеше да имам късмета и да фолдне

За мене малко това отиграване на опонента е малко лоосе спрямо моя реиндж на отигравания но пък 10-10 не е лоша карта спрямо моите карти и моя стак.
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      И кочинке колкото до сарказма въс поста ти добре объркал съм се при флоп 7.8.9 така по добре ли хеитърче!!
    • Drakona32
      Drakona32
      Сребро
      1010 е ръка която не виждам как някой ще фолдне за ефективни 12бб,което трябва да се отнася и за теб.Коичинката е прав,защото при борд 789 J когато падне 10 на ривъра това помага на теб,защото вече има готов стрейт на борда и вие трябва да сте разделили пота.Ако си отпаднал в тази ръка,значи не си написал нещо правилно.Най-добре се научи как да конвертираш ръце във форума,така ще е по лесно на всички.
    • pavaka
      pavaka
      Бронз
      Първоначално публикувано от nsavov
      +1
    • koi4inka
      koi4inka
      Бронз
      Първоначално публикувано от adrianbg
      И кочинке колкото до сарказма въс поста ти добре объркал съм се при флоп 7.8.9 така по добре ли хеитърче!!
      Абе момче ти си нямаш и представа от основни неща в покера, така че няма да ме учуди и сериозно да е било.