Здравейте

• warrior402
      warrior402
      Бронз
      Здравейте отново, ето че отново идвам за помощ Снощи играх един турнир за 2.20 $ от редовните във Full Tilt от 1100 човека някаде станах 4 190$, сега имам към 270$. Искам да си изтегля към 200$, защото ми предстои една разходка до морето събота и неделя и имах идея да отида да поиграя 1-2 турнира на живо. Въпросът ми е колко пари трябва да депозирам минимум преди да мога да изтегля от тях, като се има в предвид че не съм депозирал досега в сайта? Ако може да ми помогнете, понеже знам че има и няколко дни докато се осъществи трансфера от сайта, а в петък заминавам и ми се искаше по-рано да ги взема Благодаря предварително!!!

Тази публикация е била редактирана 1 път(и), последно от warrior402: днес, 10:38.

днес, 10:37
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей warrior402,

Депозирай минимума - $10. Покер залите обикновено позволяват теглене на пари само от метод (кредитна карта, банка, moneybookers ...) който вече е използван за депозиране. Конкретната сума на депозит не би трябвало да е от значение....

Поздрави,

Станислав
    • warrior402
      warrior402
      Бронз
      Още утре ще отида до банката да си внеса пари, понеже нямам налични в картата. Благодаря още веднъж:)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от warrior402
      Още утре ще отида до банката да си внеса пари, понеже нямам налични в картата. Благодаря още веднъж:)
      Запознай се с минимума за варианта, който си избрал, на страницата на ФТП, преди да отидеш и да внесеш.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Много добър съвет от moodkiller... ако може минимума за банков депозит да е повече от $10 :-)

Станислав