ICM трейнер за Андроид

• iulian220
      iulian220
      Бронз
      Искам да питам има ли го за аднроид обаче тоя който се тренира пуш и фолд,а не тоя който се тренира префлоп играта с пълен стак.И няма ли да направите и за 6макс такъв трейнер за префлоп играта.
  • 3 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря за предложението.

За нещастие не знам да има нещо подобно за Андроид. Най-близкото, което намерих е следното:
      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.felizmobileapps.poker.dealmaker

За 6макс (предполагам имаш предвид кеш) няма фактор на балона, изплащанията са равни на риска и стаковете са доста по-дълбоки - перфектният баланс не може да бъде изчислен толкова лесно. Това означава, че за момента няма как да имаш математически перфектна стратегия и определено решението ти зависи от повече фактори - включително постфлоп игра, позиция, как играят опонентите и т.н.

За по-обстоен преглед ти предлагам да разгледаш новите ни уроци:
      Дискусионна тема: "Диапазони и очакван дял"
      Игрови план и диапазони

Поздрави,
      Камен
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      За 6макс СНГ по принцип.А dealmaker не мога да разбера какво смята
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Като сме подхванали темата имам и аз няколко въпроса. Ще има ли някога обновление в програмата ICM Trainer. Версията е 1.0 и не е променяно нищо, не знам от кога. Няма български като език, което не мисля, че е сложно да се направи. Poker portal не е много смислена опция за мен, след като никъде не пише разликите между всичките. Ако няма разлика, тогава да се променят на 10-9-6 човека, ако има то да се добави слайдер където пише каква е разликата между залите. Също, защо да не се добави чип EV mode, така че да може да се правят някакви тренировки не само за 9 човека да речем. Аз виждам няколко варианта за отговор на моите въпроси. "Ще предадем препоръките на отдела за разработки (или както се разва)." "Благодаря, за препоръките, ще ги имаме предвид." Друг вариант е програмата да изчезне след време като Pokerstrategy Elephant...
      Не очаквам нещо да се промени от моя безсмислен коментар, но ако сайтът иска да се развива, то трябва да е във всички посоки, защото само се добавят оферти за платени програми, а безплатните не се променят. Sidekick е изключение, но тази програма не помага за развитието на играчите. Поздрави, и идеята за андроид версия е повече от добра :)