за бонуса

• miken8716
      miken8716
      Бронз
      Здравейте!
      Преди месец и нещо си направих акаунт в http://bg.pokerstrategy.com минах теста посочих стая в която искам да ми преведат бонуса.Поискаха ми лична карта да им пратя,аз го направих но бяз забравил да си я сложа до лицето.Така и не пратих исканите снимки.А и условието нали е да нямаш сметка в стаята а аз май имах (не сам сигурен).Оня ден пак реших да пробвам , направих си нов акаунт, реших теста отново и отново май няма да стане.Ще се радвам на мнения по темичката ми :)

мерси предварително :f_cool:
  • 9 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      С първия ти акаунт трябва да стане (ако нямаш сметка) - само прати каквото трябва(снимки).
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      ахам :) ами май ще ми остане чакането и незнанието :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      ахам :) ами май ще ми остане чакането и незнанието :(
      Пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Обясни им какво е положението. Ако не си получил $50 в старата си регистрация при нас, може да получиш в новата си... но това го решават те.... заедно с колегите от отдела за сигурност :-)

Цъкни ПОМОЩ

Поздрави,

Станислав
    • Kotarrak2
      Kotarrak2
      Бронз
      и аз минах теста, но не получавам бонуса.
      може би има някакъв срок?
      или просто е поредната измама?
      някой може ли да даде по подробно обяснение?
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравей Kotarrak2,

След като си минал теста, трябва да попълниш информацията в настройките на профила ти и да избереш зала, в която да получиш началния капитал. Имай предвид само, че не можеш да получиш капитала от $50, в зала, в която вече имаш сметка с истински пари и трябва да следваш инструкциите за изтегляне и регистриране.

Поздрави,
      yolov
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kotarrak2,

Ако се $50 се бавят, най-добре попитай колегите от отдела за обслужване на клиетни защо. Натисни горе в дясно на ПОМОЩ. Те имат достъп до твоята регистрация и ще могат да помогнат.

Поздрави,

Станислав
    • jarko1972
      jarko1972
      Бронз
      Спечелих бонуса от 50 долара ,имам регистрация във Full Tilt poker но тя е само за игри без пари -т.е. пари не съм внасял .При това положение ако внеса пари по сметката си ще ми преведете ли бонуса .Същото е положението ми и в другите 2 зали които предлагате.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Абсолютно не е измама, напротив получих си бонуса , но по важното е ,че екипа на pokerstrategy.com обясняват, отговарят държат се любезно, въобще супер са! :) Ако си направил всичко както е обяснено точно и ти ще го получиш. Успех на всички :f_cool:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от jarko1972
      Спечелих бонуса от 50 долара ,имам регистрация във Full Tilt poker но тя е само за игри без пари -т.е. пари не съм внасял .При това положение ако внеса пари по сметката си ще ми преведете ли бонуса .Същото е положението ми и в другите 2 зали които предлагате.
      Превключването на сметката ти във Full Tilt от play money към истински пари, не става с депозит. Дори не трябва да си депозирал, за да получиш $50 начален капитал от нас. Ако сметката ти в Full Tilt e с play money, автоматично ще получиш съобщение от нас с инструкции как да я направиш с истински пари.

Поздрави,

Станислав