Здравейте + малко безплатни съвети :)

• Vuzmuten
      Vuzmuten
      Начален
      Здравейте!

Смятам да почна да играя покер през свободното си време, но освен като хоби искам да подобря играта и резултатите си като всички останали. Ще играя турнири(смятам да започна с микро нивата), като искам да се спра на следният избор с ваша помощ:

- регистрация в правилните и законни зали в момента, където мога да играя без притеснения. Регистрация имам само в мрежата на 888, в другите зали нямам регистрации все още.

- избор на правилните турнири за микро грийнда в началото(като след време мисля да разширя с някой рационални сателити).

- промоции от които мога да се възползвам на този етап.

- сесиите мисля да са ми сутрешни или вечерни като смятам да обхващам между 3 и 6 турнира максимум в една сесия, за по - добра концентрация по масите

От вас очаквам да ми помогнете в избора на две зали в началото, където да си изградя дисциплината, навиците и да играя правилните и рационални сесии от турнири. Аз лично съм се спрял на варианта Pokerstars + 888!

Ще се радвам да ми помогнете и изградите нещо като програмка от грийнд турнири в тези зали, да знам, че играя законно и според правиалта и закона, да се възползвам от евентуални текущи и бъдещи промоции!

Като допълнение смятам да почна с по 100 долара като начало в двете зали, с възможност за депозиране при бъсто. Турнирите смятам да са с вход между 1 до 3 долара като незнам дали е удачно да играя в началото рибай и адд-он!

Поздрави,
      Георги!
  • 7 отговора
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      след наложените ограничения от държавната комисия по хазарт миналата година покерстарс не приемат нови регистрации от българия и така ще бъде докато не получат лиценз, т.е. за съжаление ще трябва да почакаш...
    • Vuzmuten
      Vuzmuten
      Начален
      А това, че имам регистрация в 888 дава ли ми възможност да играя легално, след като и там неможе да се регистрараш от България, ако нямаш регистрация?

Вторият ми въпрос е в коя зала мога да направя регистрация сега легално и да играя без притеснения?

Третият ми въпрос е защо след като имаш регистрация от България и играеш легално и законно сега, а ако нямаш неможеш да си направиш и да играеш - това не е ли един вид дискриминация на покер играчите от една държава? След като едни могат, защо други да не могат и да не бъда лош, след като аз нямам право да се регистрирам и играя, защо другите които имат регистрация играят легално спрямо мен:) ? Доста странно....

Поздрави,
      Георги!
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей Vuzmuten ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Борис и съм модератор тук.

Със залата 888 не съм запознат. PokerStars е чудесна зала за МТТ, но в момента не приемат нови играчи от България.

В момента партньорските ни зали са:

PKR
      Poker Heaven
      EuroPoker

От тях за МТТ бих ти препоръчал PKR ,въпреки че няма много турнири играта е много лека и компенсира това.За PKR имаме и 10$ безплатни пари и чудесни нови бонуси:

Кеш, 30% рейкбек, бонус и фрийроли за нови играчи

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК

Поздрави,
      Боби
    • Vuzmuten
      Vuzmuten
      Начален
      Благодаря, но от тези зали, нито една не ме грабва и харесва - въпрос на вкус явно. За ПКР, малко машината май ми е слаба, понеже видях офертата Ви, но изисква явно големи параметри и е много претруфено като детска игра.

Има ли яснота, дали скоро ще се разреши регистрацията в Покерстарс за нови играчи от България? Как вървят нещата, понеже не съм в течение, а ако играя искам всичко да ми е по правилата и законно.

С тези новини малко ми убихте ентусиазма за игра :D

Поздрави,
      Георги!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, Vuzmuten,

За съжаление никой не може да даде отговор на този въпрос, който да е 100% верен. Може да следиш тази тема, ако желаеш. Но всички се надяваме, че в най-скоро време ще получат лиценз.

каква ти е машината?

В началото винаги има период на свикване със софтуера, може да пробваш :)

Поздрави

Елена
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Кво умуваш?
      Тази зала, онази зала...

Почвай в 888, като имаш сметка!
      Ще намериш отговори на въпросите си в практиката...
    • Vuzmuten
      Vuzmuten
      Начален
      Първоначално публикувано от jikev
      Кво умуваш?
      Тази зала, онази зала...

Почвай в 888, като имаш сметка!
      Ще намериш отговори на въпросите си в практиката...
      Като гледам да това е изхода за сега ;)