sit and go

• Mitsarkin
      Mitsarkin
      Бронз
      играя sit and go формата е double or nathing 2.75$ .От 100 турнира чистата ми печалба е 30 $ някои може ли да каже това колко добре е или дали е много зле,да даде малко инфо в тази насока,играя по 6-8 маси наведнъж и искам да ги увелича до 12.Колко горе доло трябва да е печалбата от средно добър играч ,ако някои даде разяснение ще съм много благодарен.
  • 3 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Mitsarkin,

Доколко печеливш играч си в SnG турнирите се смята чрез ROI (възвращаемост на инвестицията) по следната формула:

(печалба делено инвестиция) умножено по 100 = ROI

В твоят случай това би изглеждало така:

(30 / 275) * 100 = ~11% ROI

На тези лимити 11% ROI е доста добре според мен, като знам че на по-високите лимити играчите играят с най-много 2-3% ROI.

Поздрави,
      achko
    • sayoyeah
      sayoyeah
      Бронз
      Здравей,
      то не се гледа толкова печалбата, колкото ROI(return on investment) за СНГ. Твоето е около 10-11%, което мисля че е доста добре за ДОН. Смята се като разделиш чистата печалба на всички Buy Ins и умножиш по 100 ROI=(net profit/investment)x100 тоест 30/275=0.109*100=10.9%. Но обема е малък за да получиш ясна представа за ROI и като цяло колко си печеливш.

PS. Модераторите са доста бързи:Д
    • swyfti
      swyfti
      Бронз
      Доста относителен въпрос, имал съм серии в които съм щастлив ако на 100 турнира съм брейк ивън.
      От въпроса ти не става ясно дали си изиграл първите си 100 турнира или средно на 100 турнира имаш по 30$ печалба?

За това с колко маси да играеш зависи само от теб. Аз бих пробвал различен брой маси и ако не ми се получи ще остана на старата бройка. Лично за мен, на 6 маси не мога да играя най-добрата си игра. На 4 ми се получава добре, а ако сваля на 2 ми става много скучно и започвам да се залисвам с глупости из интернет, което пак води до отклонения от оптималната ми игра.