Курсове по немски език за София

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Ще се наложи да се запозная добре с този език, тъй като ще ми трябва за в бъдеще. Реших да пиша тук ,защото има доста мислещи хора ,които могат да ми бъдат полезни с това да си намеря добър курс и школа. Като трябва да започна от началото, въпреки че в училище съм "изучавал" немски 3 години. Препоръчавайте всичко без гьоте институт, там мисля като кача нивото след Б2 ,че си заслужава преди това доста скъпо излиза.
      И ако има някой по запознат ,разлика между 1во и 2ро ниво дали е твърде голяма, защото обмислям да започна и от 2 директно, тъй като колкото и малко да беше в училище съм слушал ,чел и помня някой думи изрази, а други са ми познати и като ги видя се сещам.

Само за София става въпрос ,повтарям за да няма излишни мнения.
      Поздрави.
  • 6 отговора
    • iulian220
      iulian220
      Бронз
      Аз в момента го уча А1 ниво и съм доста доволен много добре обясняват и можеш да си ги питаш всичко каквото не ти е ясно.Центъра се казва Старгейт и го знам от майками която също го учи езика там сега е в Австрия.Намира се близко до Димитър Петков пазара и групите са до 8 човека май - наща група сме 6 човека и има съботно неделни,през седмицата,вечерни.В момента учиме по Шрите ако ти говори нещо.Ако те интересува телефон кажи и ше ти го напиша в темата или на лично.

А иначе за Гйоте много хора се оплакват.
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      престиж и ичс са варианти, групи по 6 до 10 човека, около 200 300 кинта на ниво, има ускорени курсове

ще ти дадат тест в началото за да определят нивото ти

иначе може и онлайн, duolingo.com + pimsleur аудиокниги
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      meepwn - благодаря погледнах им уеб сайтовете.
      iulian220 - Пуснах ти покана за общност , напиши ми телефон и адрес на училището.
      мерси и на двамата.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      http://www.goethe-verlag.com/book2/BG/BGDE/BGDE002.HTM

4ри евро ли им е пълната версия не съм сигурен.
      По добре това отколкото тия курсове за първо, второ ниво и да плаща6. Така или иначе ти трябва време сред немци докато и схващаш кво искат ти кажат :) Това е според мен де
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Добър линк ,Ники благодаря ти.
      Доколкото разбирам това е непълна версия. От линка buy the book ли мога да си закупя пълна версия.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Recipient's email: schumann@goethe-verlag.com
      Amount: EUR 4.00 (USD 5.66)

Time & Date: 09:39, 12 01 2014 CET

Payment reference: Full Version Gold

Details for the above listed transaction are always available in the 'History' section of your Skrill account.

Аз я закупих и съм довелен, не бяха веднага отворили акаунта ми фъл версия и се наложи да им пиша емейл, след ден го оправиха.

http://www.book2.eu/amember/signup
      Ето тук си правиш акаунт и после плащаш за пълна версия, аз платих чрез МБ