нещо като блог..

• audioholics
      audioholics
      Сребро
      тук ще ъпдейтвам част от мойте сесии понеже сам се захванал с малък стейк и да видя дали ще мога да променя част от глупостите .. не сам го правил до сега и нямам идея какво е правилно да се пише и т.н. но дано има някав ефект

почнах преди няколко дни като до сега нищо хубаво 1 финална в френския където просто нямаше какво друго да направя освен да се нашия в флип с лидера и съответно който загубих и ми коства призовите места..
      почнах с 800 $ като са разпределени в френския и тилта

брой турнири изиграни в тилта :103и -67.10$
      брой турнири изиграни в френския старс: 97 и -15.20 Euro
  • 9 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей audioholics,

Блога определено е добра идея, като ти пожелавам успех както с него, така и със стейка. :)

Поздрави,
      achko
    • audioholics
      audioholics
      Сребро
      и така днешната сутрешна сесия беше страхотна просто ..

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/7545761_258A8A92F3

ето това ръката с която завърших на последния, нз за префлоп изобщо имаше ли смисъл ама имаше доста чипове и мисля че флопа беше добър за мен ..
      не мисля че call на флопа е по добре от пуш с моя стак ..
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей :)

Успех и от мен в първия ти стейк и на блога :)

Елена
    • audioholics
      audioholics
      Сребро
      и така и днес играх доста малко
      френския старс :
      биг 6 където видях АК и се наших с 13 14 ББ срещу 77 които му издържаха
      сторм 2 кадето играх с адд он нищо интересно не помня как изгорях вече много тъпо като не мога да се оправя с ХМ2 за да мога да показвам някакви ръце ..
      500 ГТД кноцк кадето с много мъка стигнах до финала и там бях мн тайт докато не останахме 5 6 човека и в крайна сметка го спечелих ..

фулл тилт :
      750 гтд и 1000 ГТД където на 1000 ГТД финиширах 18 ..
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      :nh :fuckyeah :challenge
    • audioholics
      audioholics
      Сребро
      и така .. нищо интересно определено и си мисля че отначалото на този пакет абсолютно всичко е против мен няма такива глупости където ми се случват и аз правя по някоя друга глупост ам те направо прекаляват с техните .. тъпото е че вървим около нулата с профит
    • audioholics
      audioholics
      Сребро
      и днес поиграх малко не се оплаквах от карта.. но пък в важните моменти 1 път не се получи
      в тилта се движа добре на последния който останах ще видим какво ще се получи освен ако не направя някой тъпотия отново..
      играх 11$ за 1500 ГТД където останахме 20тина като 15 взимаха станах доста тайт и това беше най тъпото което можех да направя просто исках да влезна в тъпите награди и съответно завърших 16 като се наших с 99 на 1010 а флопа беше 91010

в френския изиграх 4 броя имам някви кноцк за 10 евро някаде но там просто не повярвах на 1 глупак който има статс 51/4/./. с мойте грозни валенца му се изплатих срещу КК
      това стана на 10 евровия кноцк..
      на сторм 2 се движех среден стак докато не стана това и нз но като се замисля доста често правя този номер да си дам целия стак на флъшдроу с А хай http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/7663369_72CB24503D
      отново нищо в моя полза но сам съм си виновен определено трябва малко да разгледам тъпотии те си.. !!!
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Само шипвания за напред :fuckyeah :challenge :nh!
    • audioholics
      audioholics
      Сребро
      тотална дивотия скусват ми гъза от бой .. днес реших да запиша повече мтт и думи нямам така ме тилтват че просто да ми се отиграе и аз като че ли съм по спечен заради това че играя с чужди пари ам не мисля че разликата е кой знае каква.. дано нещата се оправят скоро ..