big 16 KK

• 4 отговора
    • ackata
      ackata
      Бронз
      Според мен бая си преиграл ръката. Чесно казано аз на търна си мисля, че даже можем и да чек/фолднем. Просто прекалено много ръце ни бият, а и срещу трима не вярвам някой да тръгне да блъфира така, че който си има ще си покаже като чекнем. Ако бяхме с Асата и асо :spade: , в игра трудно бих фолднал и сигурно ще се стакна, но се пак си мисля, че трябва да е чек/фолд :)
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Изходих от факта, че имам пика в ръцете, т.е има по малка вер за флъш, а на търна ме бият вече сетове и стрейт. И дори срещу тях имам аутове. Оказа се обаче че съм срещу най кофти диапазоните им :facepalm: Иначе не си харесвам ръката ама се излакомих за пота :facepalm: :fuuu:
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравейте,

Доста неприятна ситуация...

На флопа имаме поп купа, което е добре, но не знам дали искаме да се бет/стакваме срещу толкова хора?

Какво мислите за чек/кол(?) на флопа?

На търна, когато трима ни колнат е доста неприятно, защото очаквам и нътсовете да са им в ренджа и не знам дали тук попа ни играе в тази ръка...

Май и аз съм по-скоро за чек/преоценяване. Ако мине чек/чек/чек определено ще е добра ситуация за нас. Като цяло не очаквам и някой изведнъж да заложи QJ/KQ за стойност предвид екшъна и борда и според мен ще чекнат такива ръце.

Дори си мисля, че чек/фолд-а срещу някакъв по-стойностен бет няма да е супер лош в тази ситуация, колкото и да ни е тъпо предвид, че държим поп пика.

С АА, ако асото пика е в нас, трудно бих фолднал.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      :megusta