Предизвикателство от $50 до $1000 за 3 месеца

• niksy79
      niksy79
      Бронз
      И така, след дълга почивка и тотално нежелание за игра, реших да си направя едно леко предизвикателство, за да ми е поне малко интересно. Мисля да почна с банка $50 в Старса и да играя основно 45/90/180мах, от ниските нива нагоре, пък да видим докъде ще я докараме :)

Оказа се, че ако нямам поставено предизвикателство пред мен, ми се губи всякакво желание за игра, явно парите само не са ми достатъчен стимул. Ако всичко върви по план, следващото предизвикателство ще бъде по-амбициозно.
  • 70 отговора
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksy79
      И така, след дълга почивка и тотално нежелание за игра, реших да си направя едно леко предизвикателство, за да ми е поне малко интересно. Мисля да почна с банка $50 в Старса и да играя основно 45/90/180мах, от ниските нива нагоре, пък да видим докъде ще я докараме :)

Оказа се, че ако нямам поставено предизвикателство пред мен, ми се губи всякакво желание за игра, явно парите само не са ми достатъчен стимул. Ако всичко върви по план, следващото предизвикателство ще бъде по-амбициозно.
      Ами супер щом те мотивира...GL!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Ами досега не съм открил друг начин да се мотивирам, явно при мен нещата работят, когато съм под пара... Мерси!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Днес малко обем, но е ден за гледане на футбол. Ама пък стартирах летящо:

От десет турнира на 180, едно 1-во, едно 2-ро, и едно 12-то място.

Банка: $86
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Постарай се, за да не се окаже, че ученикът ще надмине учителя :nh. Да се надяваме, че лятото ще гриндим по на 7$ лимит :challenge.
    • guners89
      guners89
      Бронз
      Успех :nh Лично аз смятам, че даже за по малко от 2 месеца ще го изпълниш :)

Отказа ли се от СНГ ХУ ? :D
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Добър първи ден! Може и едно предизвикателтсво от 50мл до 1 литър за час-два да заформим, след като изпълниш това :D
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от solarispoker
      Добър първи ден! Може и едно предизвикателтсво от 50мл до 1 литър за час-два да заформим, след като изпълниш това :D
      В дълбоки води навлизаш ... :coolface:

Успех !
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      ICETOO, то лошо няма... Иначе се надявам да е преди лятото, че тогава не ми е много до игра - влекат ме студените питиета и активната почвика :D

guners89, предния път беше за месец и половина, но сега съм повече ангажиран и нямам толкова време за игра. Тренирам пет пъти седмично, и съм си оставил един ден за алкохол! ХУ-то го зарязах, защото ми омръзна, връщам се към това, което мога най-добре :)

Марто, то това се подразбира, дори може и преди това, на принципа - полят изпит, взет изпит :D

AApostolov, мерси!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      .
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Опа, един лек ъпдейт в навечерието на големите неделни турнири. Тия дни имах доста неща да правя и не съм играл кой знае колко от предвидените формати. Последно банката ми беше $85, като след това играх сателити, днес депозирах и играх още сателити, също мисля да изиграя бигърите, щорма и евентуално големия съндей милион. Заради последния турнир депозирах нужната сума, но след като изиграя дедлайн сателита, ще преценя все пак дали да го играя или не, щото ми идва леко в повече, но пък и наградния фонд си заслужва тотото :D

След като приключа днешните игри, ще изтегля или депозирам(в зависимост как се развият нещата), за да оставя банката отново $85 и да продължа предизвикателството.

Успех на всички, които ще се пробват за милионите довечера, в това число на мен, ако реша все пак да го изиграя :D
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Стига с тва тото, че ще кача лимитите преди теб :D . Може да видиш в блога ми как за 250 45-ци имам повече профит от банкрола ти :roto2: . Глася се юли да правя по 2-3к снг на месец на 7$ БИ :D , иначе казано ще те чакам там лятото (освен ако не ме изпревариш :challenge.)
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от ICETOO
      Стига с тва тото, че ще кача лимитите преди теб :D . Може да видиш в блога ми как за 250 45-ци имам повече профит от банкрола ти :roto2: . Глася се юли да правя по 2-3к снг на месец на 7$ БИ :D , иначе казано ще те чакам там лятото (освен ако не ме изпревариш :challenge.)
      Хахахаха, само така, продължавай в същия дух, за да има поне леко съревнование, от утре вече съм по-свободен и ги почвам с големите шутове :D Иначе аз не обичам да ме чакат, винаги пристигам първи :D
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      винаги пристигам първи :D
      We'll see that :challenge!
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      И така, милионите ги отървахме тоя път, видяло се е, че ще се забогатява с грайнд, така че от днес се върнах към предизвикателството. Играх основно 18мах на $1,5, като за 38 турнира, въпреки всички сък-атлъци, успях да направя около $34, и банката вече е $119
    • guners89
      guners89
      Бронз
      :nh Ако я караш така доста бързо ще ме минеш и мен :D
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Хахаха, ех, де да беше само така, но както добре знаем, любимата игра не ни оставя да ни е скучно и лесно, ще има и тежки моменти, това е сигурно :D
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Всичко изиграно дотук:

Банка: $173

Обемът все още е далече от желаното, но правих разни експерименти с hotkeys, тъй като нинджата вече не подлежи на "ремонт" :D , а за двойката още не съм готов да дам някакви пари, въобще не бях доволен от пробния период, с триста зора я настроих и накрая ми бъркаше сумите, или забавяше да ги сложи на бутона, което единичката правеше перфектно.

Настроих си някви бутони на клавиатурата, също така свалих една малка програмка, "never sitout", която да ме връща ако сит-аутна, тъй като пробвам да играя стакнати масите.

Вече свиквам да играя по този начин и съвсем скоро ще започна да правя и нужния обем. Мисля като мина 200$ банка да започна да шотвам на 3,5$ 18мах. Засега минах основно на тях, по натам ще видя дали ще включа и формати с повече хора.

Е, толкова за днес и... наздраве! :D
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Здравейте, отдавна не съм ъпдейтвал, ето накратко как вървя засега:

миналата седмица беше много слаба откъм обем, сигурно не съм направил и 100 турнира, имах лек даун и бях паднал до 130, но после наваксах и сега съм отново на същата сума от последния ъпдейт :D

Как да е, сумата не е толкова важна за мен на този етап, ако не правя нужния обем, няма как да постигна кой знае колко добри резултати. Затова започвам да си поставям седмични цели за обем, като започна от днес. 300 турнира за тази седмица, което се пада средно по 42-3 турнира на ден, което общо взето не е нещо непосилно. В зависимост от това как се справям с натоварването ще увеличавам и намалям бройката, докато стигна до максимално-оптимални резултати.
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      И при мен миналата седмица беше суингова, ама тази няма да им се дам. По колко маси отваряш? Кога ще почваш 45 ман (освен ако не играеш и тях де)? Кой формат мислиш да играеш предимно или според настроението? Успех с обема и само напред :)